roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Części i warsztaty

WGG AUTO Sp. z o.o.


Warsztat wykonuje pełny zakres napraw, Stacja Kontroli Pojazdów. Jana Pawła 156
85-152 Bydgoszcz
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 052 3753905, 3753906 fax 052 3484466
Dodano: 2004-06-12 11:47:55    Odsłon: 773
2 
by Kleszcz
on August 12, 2009
NIe wykonali usługi zgodnie ze swoją diagnozą. Uszkodzili zamocowaniew oslony nad silnikiem. Ceny zależą od kierunku i siły wiatru. Nie dotrzymują danego słowa. nie polecam a wręcz odradzm

2 
by theaterowa
on July 5, 2008
Nie polecam nikomu !!! Totalne chamstwo !!! Po przejechaniu paru kilometrów po odbiorze pod maska zaczęło sie dymić (a wymieniono pasek wieloklinowy i rolke napinającą) i co się okazało ? że nie dokręcony jest intercooler i wszystko pod maską mam upieprzone olejem. Z silnika bucha powietrze !!!!!
A przed naprawą silnik był w idealnym stanie. Jedyne co zaproponowano, to że mogą rozebrać cały silnik i zobaczyć co się stało ale będzie to kosztować, bo oni nie ponoszą odpowiedzialności i jedyne do czego się przyznają to, to że zapomnieli dokręcić intercooler, jak chcę to mam sobie znaleźć rzeczoznawcę, bo cytuję : " ... już przeprosiliśmy, że zapomnieliśmy dokręcić i co mamy jeszcze zrobić, przecież przeprosiliśmy ..."
Jeszcze zaczęli grozić, że mają swojego rzeczoznawcę i nie mam szans w sądzie i poniosę tylko b. wysokie koszta rozprawy!!!!!!!!!!!
A to jeszcze nie wszystko! Szczytem bezczelności było wykręcenie z auta turbiny i wciskanie mi, że
sprawdzali i turbina się załącza.
Po miesięcznej walce na swoje miejsce wróciła tylko turbina, wyczyszczono go, ale z silnika nadal buchało powietrze.Samochód szybko sprzedaliśmy !
Sami oceńcie co o tym myśleć.
Powered by Sigsiu.NET