roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Części i warsztaty

ROVER Serwis, Tomasz Staniucha


Warsztat rekomendowany przez klubowicza. Specjalizacja w ROVERach.

Starorudzka 12 Łódź
Telefon: (042)-680-26-74, 0-602-195-279
Dodano: 2002-11-11 00:22:59    Odsłon: 5614
2 
ROVEDR 420 nie polecam nikomu!!
by frugodh
on February 20, 2012
Szczerze nie polecam nikomu. Oszuści, naciągacze. Ceny za naprawy wymyślają z kosmosu, przed naprawą zawsze ta sama śpiewka że jeszcze nie wiadomo ile to będzie kosztować, a po naprawie że niestety taniej się nie dało. Za każdym razem miałem wrażenie że jedno naprawiają a co innego psują, poza tym naprawy robione po łepkach i niezgodnie ze sztuką. Właściciel warsztatu chciał mnie np. naciągnąć na nową chłodnicę klimatyzacji ponieważ stara była rzekomo dziurawa. Jak się okazało po wizycie w innym warsztacie wszystko było ok i układ był szczelny. Przygód z tym serwisem miałem co nie miara i naprawdę mógłbym napisać o nim książkę. Nie polecę najgorszemu wrogowia
2 
ze swej strony nie polecam
by WojtekN
on July 14, 2011
Korzystałem z usług pana Tomka dawno temu po kupieniu roverka.
Przykro mi ale nie polecę nikomu. Pomijając kosmiczne ceny to przede wszystkim beznadziejna jakość usług. Miałem do zrobienia HGF i wymianę rozrządu. Zrobiono wszystko, no prawie wszystko a jak wiadomo prawie robi wielką różnicę. Pan Tomek zwyczajnie nie wymienił pompy wody! i oczywiście nawet o tym nie wspomniał. Padła jakieś 2-3 tygodnie później doprowadzając do przegrzania głowicy i podgięcia wałków. Po kolejnym roku silnik trzeba było wymienić. P. Tomek nie poczuwał się do winy ("wyglądała dobrze to po co było wymieniać"). Nie polecam.
8 
HGF
by osarro
on March 31, 2011
Zetknąłem się z tą firmą przez przypadek,potrzebowałem diagnozy komputera a oni jako nie liczni takowy posiadają. Niestety na miejscu wyszła przyczyna moich zmartwień HGF - mnóstwo oleju a płynie chłodzącym. Panowie naprawili w przeciągu 2 dni więc na czas nie ma co narzekać,do tej pory przejechałem 5 000 km i jak na razie wszystko ok co napawa optymizmem. Teraz mniej ciekawa sprawa CENY bajońskie ponad 2000 za tą operację-oczywiście wszystko wymieniono i zrobiono jak należy. Pocieszeniem jest iż być może drugi raz mnie to nie spotka.A porównując jeżeli raz wydamy 2000 i będzie ok a pójdziemy do zakładu gdzie nie będą w stanie tego zrobić poprawnie za pierwszym razem i będą robic 2-3 razy to może wyjść nawet drożej. Dlatego dałem 4 gwiazdki jakby naprawa była z 500 tańsza pewnie były by 5 :)
0 
Polecam
by Roverka75
on October 18, 2010
Ja nie przekonałam sie o jakości usług Pana Tomka, wiec nie mam podstaw ich polecic ani odradzać, ale potrzebowałam porad i badania Rovera75 przed zakupem. Pomimo problemów z dopuszczaniem auta do badania potwierdzającego stan R75, i bałaganu oraz nieprofesjonalnej obsługi komisu z Łodzi przy Brzezińskiej 44 (nie polecam!), Pan Tomasz wykazal sie duzym zaangażowaniem, działał szybko i sprawnie pod presją czasu i naprawde zależało mu żeby dobrze wszystko zrobić. Do tego do usługi (a więc i zarobku dla P. Tomka) nawet nie doszło (komis nie zgodził sie ostatecznie na badanie auta!), ale usługi jakie zamówiłam mieściły się w średniej jakie są za takie usługi. Mogę więc polecić osobę P. Tomka, widać, że pracuje z zaangażowaniem, chce być fair wobec klienta i działać na jego korzyść, a dobrze wykonana praca jest dla niego ważniejsza niż sam zysk.
6 
by liberoy
on April 8, 2010
Jeśli chodzi o firmę, mam mieszane uczucia. Oczywiście nie można powiedzieć, wykrycie usterki praktycznie natychmiastowe, fachowa naprawa, miła obsługa i szybki czas naprawy. Te wszystkie czynniki na plus.
Jedyną rzeczą do której można się przyczepić to ceny części jak również sama robocizna. Ja rozumiem, że jest to Łódź no i jeden z niewielu serwisów specjalizujących się w Rover'ach, aczkolwiek ceny są wygórowane. Za wymianę łączników stabilizatora tylnego zapłaciłem 900 zł (części plus wymiana).
2 
by Micros
on March 22, 2010
Krótko i w miarę obiektywnie: Rover nie wchodził na wysokie obr.,mocno zasugerowałem czujnik położenia wału. Umówiliśmy się na kwotę max.200zł. Przyjechałem po odbiór i p.Tomasz zażądał 300zł. Podobno(?)rozebrali i sprawdzili komputer,cały aparat zapłonowy,osprzęt,a czujnik zostawili na koniec.Okazało się,że był tylko niedokręcony!! Badanie komp.T4 + sprawdzenie z dokręceniem czujnika = 300zł, paranoja...2.Sprawa-rzucało silnikiem i nie miał siły,gdy był nierozgrzany. Diagnoza p.Tomka:"Pewnie nie trzyma podciśnienia na zaworach, nic nie da się zrobić do czasu remontu". A okazało się,że po prostu wtryskiwacze zasyfione i po czyszczeniu auto wraca do formy.Nie polecam!
8 
by qwer89
on March 15, 2010
Mimo że drogo . diagoza i naprawa na najwyższym poziomie. polecam
10 
by pkfamilia
on December 19, 2008
Chwała dla Pana Tomasza - wielkie dzięki, silniczek zapala na pstryknięcie i równiutko pracuje. Wprawdzie naprawa trwała dość długo, ale nie wszystko pokaże komputer.
Dzięki zapałowi i konsekwencji pracowników tego serwisu znaleziono przyczynę poważnej nieprawidłowości (awarii) i ją usunięto. Polecam Pana Tomasza wszystkim w potrzebie.
2 
by pablog
on July 8, 2008
Ten gościu to naciągacz! Wymienił mi kopułke i palec za taką kase że głowa boli, a póżniej się okazało że to cewka. Sprawdził mi to o co nie prosiłem i zkasował mnie nieźle. Oczywiscie nie wiem z kąd on te części bierze?, może liczy funta po 7PLN. NIE POLECAM. Dobry warsztat naprawi Rover'a za niższą cene i prawidłowo zdiagnozuje. Bez mojej zgody zareklamowal się na moim aucie(ramka od tablic), Nie polecam, to naciągacz!.
Mam wrarzenie że te pozytywne komentarze to jacyś podstawieni pisali.
Powered by Sigsiu.NET