roverki.pl
I Nieoficjalny Zjazd Grupy ROVERki.pl (01.04.2001) Drukuj Udostępnij na swojej tablicy!
Dodany przez God   
poniedziałek, 29 października 2001 14:05

W dniu 01.04.2001 (niedziela) na parkingu w pobliżu Centrum Handlowego Bemowo w Warszawie odbyło się pierwsze nieformalne i spontaniczne spotkanie "Roverkowców"...

I Nieoficjalny Zjazd Grupy ROVERki.pl

W dniu 01.04.2001 (niedziela) na parkingu w pobliżu Centrum Handlowego Bemowo w Warszawie odbyło się pierwsze nieformalne i spontaniczne spotkanie "Roverkowców". Ponieważ inicjatywa "mini-zlotu" pojawiła się jakieś dwa dni przed planowanym terminem "O" nikt chyba nie liczył na imponującą frekwencję. Tak też się stało, było właściwie nawet gorzej niż zakładaliśmy ;-)
O wyznaczonej godzinie 14.00 na miejscu pojawiły się "aż" trzy Rover'ki a w nich cztery osoby: Tomi vel Saabaru (214 i), Jurgen (214 Si), Asia i Irek (również 214 Si). Po kilkunastu minutach dobił do towarzystwa Piotr (620 di). Gdy minęły niemal dwa "akademickie" kwadranse doszliśmy do wniosku (słusznego, jak się potem okazało), że nikt już nie dojedzie i powoli przemieściliśmy się w stronę knajpki "Balkan Grill". Tam czas mijał nam przyjemnie na rozmowie (głównie o R...) i konsumpcji. Biorąc pod uwagę fakt, że piliśmy tylko napoje bezalkoholowe, rozmowa raczej się kleiła gdyż siedzieliśmy tam znacznie ponad dwie godziny.
Przed "rozwiązaniem" pierwszego spontanicznego spotkania grupy zrobiliśmy małą sesję foto, której rezultaty są tutaj widoczne. Podsumowując: wszyscy uczestnicy I-go "mini-zlotu" wyrazili przekonanie, że należy kontynuować działalność "spotkaniową" oraz nadzieję, że przy następnych tego typu okazjach frekwencja będzie znacznie lepsza.

Tutaj możesz znaleźć galerię zdjęć z tego Zlotu. Zajrzyj koniecznie.