roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Ulotka zlotowa oraz zaktualizowany cennik MG Rover - do ściągnięcia Drukuj
Dodany przez irek   
niedziela, 11 maja 2003 19:29

Do działu "Pobierz plik" zostały dodane nowe materiały...

Dzięki Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. dorobiliśmy się ulotki promującej V Ogólnopolski Zlot Klubu. Można ją ściągnąć ze strony "Klubowe logo, ulotki, etc.". Zostały tam wrzucone 2 wersje: lżejsza ale o gorszej jakości w formacie pdf oraz cięższa ale jakościowo lepsza w jpg'u.
Zachęcam osoby mające techniczne możliwości do wydruku ulotek i rozdawnictwa wśród Roverowej braci spotkanej na ulicach. Ideałem byłoby wszakże jednak zawiezienie ich do Roverowych warsztatów z prośbą o wręczanie ich klientom...

Drugą modyfikacją na www jest wrzucenie najaktualniejszego cennika samochodów MG Rover. W cenniku tym występuje już MG ZR i MG TF - samochody te dostępne są (przynajmniej teoretycznie) w salonach od maja b.r.
Ponadto pojawił się dodatkowy plik opisujący kolorystykę oferowanych przez importera samochodów. Ostatnio zaszły w tym zakresie dość duże zmiany.
Pliki dostępne są TUTAJ (niestety jedynie w postaci arkuszy exelowych, ponieważ nie mam technicznej możliwości ich przerobienia. Jeśli ktoś jednak mógłby przerobić je na pdf'y i mi podesłać zostaną zamieszczone na stronie i zastąpią starsze, jeszcze tam widniejące).

Irek