roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Dawne wiadomości w nagłówkach strony (admin messages) Drukuj
Dodany przez   
czwartek, 20 maja 2010 15:49

(Pierwotnie opublikowano w latach 2001-2010)

2001-12-05 Czas wyświetlania 5 dni.
Nowa witryna ROVERki.pl
To właśnie nasz prezent mikołajowy dla wszystkich użytkowników Roverków :-) Mamy nadzieję, że serwis będzie służył nam wszystkim dużo lepiej i będzie się z nim wygodniej współpracowało. Zapraszamy do zapoznania się z nowym układem i przede wszystkim do zapisania się na listę sympatyków. Szerokiej drogi!

2004-12-24 Czas wyświetlania 5 dni.
Święta, święta, święta ...
"Zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Klubowiczom, Przyjaciołom Klubu i Sympatykom marki MG Rover
życzą
ROVERki.pl"

2007-12-29 Czas wyświetlania 5 dni.
Szczęśliwego Nowego Roku
"Szampańskiego Sylwestra, udanej zabawy, zdrowia, wszystkiego co najlepsze, wszelkiej pomyślności, bezusterkowej jazdy i przyjemnej eksploatacji samochodu w Nowym 2008 Roku

życzy
Zarząd Klubu ROVERki.pl

2002-01-27 Czas wyświetlania 0 dni.
Awaria i nowe grupy dyskusyjne
"Uwaga, nie z naszej winy utraciliśmy część danych wprowadzonych do serwisu po 11 stycznia 2002. Część artykułów udało się już nam odzyskać, ale nie mamy danych osób, które zarejestrowały się na naszych stronach. Sprawdź czy nie ma Cię na liście klubowiczów i dopisz się, jeśli nie sprawi Ci to kłopotu.
Druga sprawa dotyczy listy mailowej na Yahoo, która jest już na wymarciu. Obecnie korzystamy z grup dyskusyjnych. Opis TUTAJ. Zapraszamy."

2002-02-27 Czas wyświetlania 1 dni.
Jubileusz!
"Już dziś nasz mały jubileusz, czyli pierwsza rocznica powstania grupy ROVERki.pl. To właśnie 27 lutego 2001 r. została założona w internecie polska grupa dyskusyjna poświęcona samochodom marki ROVER i MG, stanowiąca podwaliny Klubu.
Z okazji jubileuszu odbędzie się lokalne spotkanie warszawskie, na które zapraszamy wszystkich, którzy będą mogli przybyć.


2004-04-09 Czas wyświetlania 5 dni.
Smocnego jojka!
"Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych,
dla wszystkich Klubowiczów i Sympatyków samochodów MG Rover - tych szczęśliwych i tych w chwilowej rozpaczy
życzą administratorzy serwisu ROVERki.pl.
Marzenia Wasze niech wam rosną, cieszcie się życiem i Wiosną, jaja kopami smakujcie, wody w Śmigusa nie żałujcie (Roverkowi)."

2005-09-20 Czas wyświetlania 15 dni.
Zlot, zlot i już po zlocie...
"ZLOT, ZLOT i już po zlocie!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i dobrą zabawę, do zobaczenia na następnych spotkaniach!
Szczegółowe informacje na temat przebiegu zlotu wkrótce na www, a galeria zdjęć - stale uzupełniana - dostępna już jest tutaj.Serdecznie zapraszamy do oglądania!."

2002-06-03 Czas wyświetlania 5 dni.
Galerie klubowiczów

Prosimy wszystkich klubowiczów, którzy posiadają własny folder w galerii klubowiczów, o dodanie do SWOJEJ galerii przynajmniej po jednym zdjęciu posiadanego samochodu. Obecnie galerie klubowiczów świecą pustkami (za wyjątkiem paru obsadzonych ponad normę ;-) .

2002-06-13 Czas wyświetlania 15 dni.
Testujemy nowy Chat

"Nie chodzi o ten Polchatuy, ale o taki, gdzie można tworzyć kolejne pokoje, a nawet użytkownicy serwisu mogą tworzyć takowe sami. Przetestujcie to tutaj:
WebChat
Proszę nie motać w konfiguracji, a pobawić się jedynie jak gdyby się było typowym użytkownikiem.
Plik tłumaczenia ściągnąłem razem z modułem. Jest do bani. Potrzebna pomoc przy poprawieniu.
Rafał."

2002-07-03 Czas wyświetlania 0 dni.
Problemy...

W związku z aktualizacją oprogramowania PHP na serwerach firmy PLOCMAN mogą wystąpić utrudnienia w działaniu serwisu. Niestety aktualizacja wyłącza jedną funkcję, na której bazuje cały nasz system Roverkowy i na szybkiego zrobiłem obejście. Niektóre części serwisu mogą nie działać. Proszę to zgłaszać na na grupę "roverki.sprawy_klubowe". Utrudnienia te wynikły nie z naszej winy, ale co możemy zrobić...

2002-07-19 Czas wyświetlania 15 dni.
Sezon urlopowy

Wszyscy admini wzięli urlop na tydzień 20-28.07, więc wybaczcie Drodzy sympatycy i klubowicze, nikt Wam teraz nie zaakceptuje artykułów ani zdjęć...

2002-07-19 Czas wyświetlania 15 dni.
Sezon urlopowy

Do końca lipca Drodzy Goście admini urlopują sie, prosimy więc o odrobinę wyrozumiałości jeśli chodzi o odpowiadanie na pocztę...

2002-07-19 Czas wyświetlania 15 dni.
Urlopu - już po!

Witaj adminie, który pierwszy dorwałeś kompa! Gratuluję i proszę usuń dwie wiadomości z głównej dotyczące urlopów (zrób je nieaktywne)!!!

2002-08-26 Czas wyświetlania 5 dni.
Grupy newsowe znów czynne

na www.ROVERki.pl! "Zapraszamy do korzystania z Grup Dyskusyjnych, które powróciły do życia!
Mamy jednak informacje, że Provider planuje w najbliższym czasie zmienić serwer na docelowy, więc wciąż mogą występować chwilowe problemy. Za utrudnienia w korzystaniu z newsów raz jeszcze przepraszamy.
Admini"

2005-05-23 Czas wyświetlania 30 dni.
Zlot, zlot, zlot !

"Będzie kolejny - IX Ogólnopolski!
Tym razem w terminie 17-19 czerwca 2005 r. w Korfowe (Kampinos). Więcej informacji TUTAJ. Tym razem zapisy na zlot są wyjątkowo krótkie, zachęcamy do rejestracji już dziś.
Uwaga Klubowicze: przypominamy o bardzo ważnym Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia Klub ROVERki.pl!
UWAGA: ten Zlot nie ma jeszcze sponsora! jesteś zainteresowany? Napisz na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "

2005-05-31 Czas wyświetlania 15 dni.
Zlot, zlot i po zlocie...

"Z powodu zbyt małej frekwencji nie możliwe było potwierdzenie rezerwacji ośrodka, więc IX Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl nie odbędzie się.
Plan awaryjny to Walne Zgromadzenie Członków, które odbędzie się w niedzielę 19.06 w Warszawie, w klubie BGC
(http://www.british-garage.waw.pl) o godz. 12.00. Przepraszamy tych, którzy zapisali się na Zlot, chęć uczestnictwa w Walnym prosimy potwierdzać emailem na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Serdecznie zapraszamy
Klub ROVERki.pl"

2002-11-11 Czas wyświetlania 0 dni.
APEL do użytkowników portalu ROVERk
i.pl
"Jeśli posiadasz jakiekolwiek materiały na temat samochodów MG Rover i chciałbyś się nimi podzielić z innymi użytkownikami naszego serwisu www, wyślij je proszę w formie artykułów bądź też ślij mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie rozwijać zawartość merytoryczną tego serwisu. Potrzebujemy Twojej pomocy! Z góry wielkie dzięki...
Admini"

2002-11-27 Czas wyświetlania 1 dni.
KOMUNIKAT: grupy dyskusyjne (2)

"W dniu 26-11-2002 przestał działać serwer grup dyskusyjnych (tryton). Dziś (27-11-2002) od ok. 11:30 serwer znów rozpoczął pracę. Przepraszamy za utrudnienia.
Admini"

2002-12-05 Czas wyświetlania 1 dni.
Mikołajki...

"Z okazji Mikołajkowego Święta wspaniałych prezentów i ogromnej z nich radości...
życzą
Admini serwisu ROVERki.pl"

2003-01-29 Czas wyświetlania 30 dni.
Klub ROVERki.pl jest już stowarzyszeniem!
Właśnie - stało się :-) Więcej informacji na ten temat TUTAJ. Zapraszam do lektury...

2003-02-27 Czas wyświetlania 1 dni.
II Urodziny Klubu ROVERki.pl

To właśnie dzisiaj :-) tzn. 27 lutego. O świętowaniu z tej okazji czytaj TUTAJ.

2003-04-18 Czas wyświetlania 5 dni.
Święta Wielkiej Nocy

"Niech ten nadchodzący, świąteczny czas będzie dla wszystkich okazją do zadowolenia, refleksji i miłej rodzinnej atmosfery.
Wszystkim Klubowiczom, Sympatykom i Gościom odwiedzającym nasz serwis życzymy Spokojnych Świąt, smacznego Święconego Jajka oraz Sympatycznego Dyngusa (obfity niech dotyka co najwyżej nasze samochody :-) )
Admini"

2003-04-27 Czas wyświetlania 0 dni.
V Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - zapraszamy!
"Już za chwileczkę, już za momencik odbędzie się kolejny klubowy zlot. Tym razem w terminie 4-6 lipca 2003 r. na torze samochodowym 'KIELCE' w Miedzianej Górze. Pomimo zakończonych oficjalnych zapisów serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów oraz Sympatyków marki MG Rover.
Więcej informacji na temat spotkania znajdziesz TUTAJ."

2003-10-09 Czas wyświetlania 15 dni.
VI Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - zmiana terminu!
"UWAGA! Z przyczyn od Klubu niezależnych zmianie ulega pierwotny termin VI Zlotu. Ostatecznie odbędzie się on w dniach 17-19 październik 2003 r.
Przypominam, że spotykamy się na Kaszubach w miejscowości Garczyn. Więcej informacji na temat spotkania znajdziesz TUTAJ.
UWAGA! Zaktualizowano program zlotu. (09.10.2003)
Oficjalne zapisy zostały zamknięte ale wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!"

2003-09-29 Czas wyświetlania 15 dni.
Urlop skarbnika
Uprzejmie informujemy, że Klubowy Skarbnik przebywa do 7 października 2003 r. na urlopie. Za wszelkie niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy.

2004-12-28 Czas wyświetlania 0 dni.

Grupy dyskusyjne News - włączone ! "Przywrócono pełną funkcjonalność.
Jurgen"

2005-08-31 Czas wyświetlania 2 dni.
Problemy z pocztą w domenie @roverki.pl
"Prace związane z modernizacją i migracją do nowego serwera u naszego providera FROM.pl zostały zakończone. Od 01-09-2004 ruszą nowe klubowe skrzynki pocztowe. Klubowicze którzy już posiadali skrzynki zostaną o tym poinformowani, natomiast nowych chętnych zapraszamy do uruchomienia procedury opisanej w tym artykule.
Za utrudnienia przepraszamy."

2004-01-15 Czas wyświetlania 30 dni.
Zaproszenie do Klubu

Klub ROVERki.pl serdecznie zaprasza wszystkich odwiedzających naszą stronę www i związanych z marką MG Rover do wstąpienia w "Klubowe szeregi". Więcej na ten temat znaleźć można w TYM artykule. Zapraszamy do lektury!

2004-02-13 Czas wyświetlania 2 dni.
Janusz Kulig nie żyje.

Janusz Kulig, 35 letni Mistrz Polski w rajdach samochodowych, wspaniały, zawsze uśmiechnięty człowiek zginął tragicznie dnia 13 lutego 2004 roku. To nieodżałowana strata dla polskich rajdów i społeczeństwa. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie, wszystkim przyjaciołom i bliskim naszego Mistrza.

2004-02-16 Czas wyświetlania 15 dni.
Składka klubowa 2004

"Uprzejmie przypominamy, że zgodnie z decyzją Walnego Zgromadzenia termin opłaty składki klubowej - dla obecnych Klubowiczów - upływa z końcem lutego 2004 roku. Prosimy o dokonanie stosownej wpłaty.
Jednocześnie dziękujemy tym wszystkim, którzy już się z tym uporali i zasilili (częstokroć hojnie) klubowe konto.
Z poważaniem
Zarząd Stowarzyszenia Klub ROVERki.pl"

2005-02-20 Czas wyświetlania 2 dni.
IV urodziny Klubu ROVERki.pl

"Uroczysta lampka wina musującego bez;)alkoholowego
Dnia 27 lutego 2005 roku Klub ROVERki.pl będzie obchodził swoje czwarte urodziny. Wszystkich, którzy chcą z nami świętować zapraszam w najbliższy wtorek (22.02) na spotkanie, które odbędzie się od godz. 20:00 w Klubie BGC (ul. Księżycowa 76) w Warszawie.
Serdecznie zapraszam
w imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub ROVERki.pl
Wiktor Woźniak"

2004-03-03 Czas wyświetlania 0 dni.
japoński silnik -> wysyp trolli

jeśli trafiłeś tu kochany internetowy wędrowcze bo chcesz zadać nam na grupie niecierpiące zwłoki pytanie w jakimś śmiesznym konkursie w którym nagrody i tak już są rozdane a ty jesteś na tyle głupi czy naiwny żeby wierzyć w wygraną to ta informacja jest dla ciebie, silnik japońskiej produkcji był montowany w modelu 216 GTI

pa

2004-04-12 Czas wyświetlania 2 dni.
tam ta da tam, tam da ta tam....

"Autorowi tej strony, i Jego przyszłej małżonce, z okazji Ich ślubu
najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia składają
Klubowicze i Admini
ROVERki.pl"

2004-10-15 Czas wyświetlania 2 dni.
VIII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - już w ten weekend

W ten weekend odbędzie się kolejny ogólnopolski, ósmy już zlot Klubu ROVERki.pl. Bardzo ważny, bo związany z wyborem nowych władz na kolejną, dwuletnią kadencję. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Odbywa się on na lotnisku w Kazimierzu Biskupim koło Konina oraz w nieodległym ośrodku wypoczynkowym "leśna Polana" w Ślesinie. Szczegóły organizacyjne można znaleźć w TYM artykule. Zapraszamy!

2004-11-10 Czas wyświetlania 5 dni.
Zima tuż tuż...

W Czechach gołoledź i mnóstwo wypadków. Czy zmieniłeś już opony na zimowe? Apelujemy o przygotowanie auta do zimy i gotowość na zmianę pogody. Dostosuj prędkość do warunków jazdy!

2004-11-25 Czas wyświetlania 0 dni.
Startuję z ROVERki.pl !
"alt

Jeżeli chcesz być na czasie z serwisem ROVERki.pl, możesz ustawić nasz serwis jako stronę główną w swojej przeglądarce. Wystarczy, że klikniesz Klubowe logo"

2005-03-23 Czas wyświetlania 15 dni.
Grupy dyskusyjne NEWS zostały włączone!

"Z przyjemnością zapraszamy do czynnego brania udziału w naszym forum dyskusyjnym. Udało się nam przywrócić formę grup usenet zachowując dotychczasową nazwę serwera (news.roverki.pl) zatem wystarczy podpiąć się jak dawniej swoim czytnikiem grup. Przepraszamy za czas jaki grupy były wyłączone.
Klub ROVERki.pl"

2005-01-13 Czas wyświetlania 2 dni.
Klubowe spotkanie lokalne w Trójmieście!
"Zapraszamy wszystkich Klubowiczów i sympatyków Klubu na spotkanie lokalne. Odbędzie się ono w sobotę, 15.01.2005 o godz. 12:00 w Zagrodzie przy stacji benzynowej Statoil w Sopocie (na trasie Gdańsk-Gdynia po prawej stronie).
Klub ROVERki.pl"

2005-01-17 Czas wyświetlania 2 dni.
Zaproszenie na spotkanie lokalne - CWR w Warszawie

"W nawiązaniu do dawnej tradycji roverkowych wtorków w stolicy (ostatnimi czasy podupadłej niestety) zapraszamy na Cotygodniowy (albo Cykliczny) Wtorek Roverkowy w Klubie British Garage Club!
(http://www.british-garage.waw.pl) Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00."

2005-03-22 Czas wyświetlania 1 dni.
Komunikat specjalny!

"Niestety serwer Grup Dyskusyjnych news.roverki.pl w dniu 22-03-2005 uległ awarii i nie możemy określić dokładnie kiedy będzie dostępny.
Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
Klub ROVERki.pl"

2005-08-12 Czas wyświetlania 30 dni.
IX Zlot Klubu ROVERki.pl - Wilga (woj. mazowieckie), 16-18.09.2005

"Witajcie.
Wielkimi krokami zbliża się 16 września. Tego dnia rozpocznie się IX Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl. Miejscem zlotu wybrano Wilgę - małą miejscowość wypoczynkową, oddaloną ok. 50 km od Warszawy (przy trasie na Puławy).
Więcej szczegółów w tym artykule. Do artykułu dodano program zlotu
Można już się zapisywać poprzez formularz rejestracyjny. Ze względów organizacyjnych zapisy będą możliwe tylko do 9 września.
REZERWUJCIE CZAS!!!
:-))))))"

2005-09-16 Czas wyświetlania 1 dni.
IX Zlot Klubu ROVERki.pl - Wilga (woj. mazowieckie), 16-18.09.2005
"Witajcie.
Ze względów logistyczno-organizacyjnych (o czym już uprzednio informowaliśmy) musieliśmy zamknąć formalne zapisy na IX Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl. Jednocześnie przypominamy, że miejscem zlotu wybrano tym razem Wilgę - małą miejscowość wypoczynkową, oddaloną ok. 50 km od Warszawy (przy trasie na Puławy). Więcej szczegółów na temat zlotu można znaleźć w tym artykule.
Osoby, które podejmą decyzję o udziale w Zlocie w ostatniej chwili prosimy o indywidualny, bezpośredni kontakt z organizatorami zlotu, czyli z Tomim ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub Wismarem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) celem ustalenia warunków i możliwości zakwaterowania oraz wyżywienia."

2005-12-18 Czas wyświetlania 1 dni.
Grupy dyskusyjne znowu działają!

Działanie grup dyskusyjnych zostało przywrócone! Przepraszamy za utrudnienia...

2006-01-15 Czas wyświetlania 1 dni.
Awaria serwera grup dyskusyjnych
Działalność grup dyskusyjnych zostanie przywrócona możliwie szybko. Za utrudnienia przepraszamy...

2006-03-16 Czas wyświetlania 2 dni.
Brak dostępu do grup NEWS oraz strony WWW
Klub ROVERki.pl serdecznie przeprasza za problemy z dostępem do strony w godzinach porannych i przedpołudniowych (16 marca). Były one spowodowane "siłami wyższymi". Obecnie jest już wszystko w porządku. Zachęcamy do przeglądania zasobów strony oraz aktywności na grupach dyskusyjnych.

2008-03-16 Czas wyświetlania 15 dni.
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

Radosnych, spokojnych i bezstresowych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie Rodziny i Przyjaciół, i pod opieką Zmartwychwstałego Pana życzy zarząd Klubu ROVERki.pl

2009-12-22 Czas wyświetlania 15 dni.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Radosnych, spokojnych i rodzinnie spędzonych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszelkich marzeń w Nowym 2010 Roku, a przede wszystkim bezpiecznego i bezawaryjnego pokonywania kolejnych kilometrów, życzy Zarząd Klubu ROVERki.pl

2010-01-07 Czas wyświetlania 0 dni.
Witamy w serwisie

"Chcesz dowiedzieć się czegoś o swoim ROVERku i poznać innych miłośników marki?
Wejdź koniecznie na nasze FORUM WWW!"