roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

MG TF zdobywa najwyższa nagrodę na targach w Genewie Drukuj Udostępnij na swojej tablicy!
Dodany przez rafaellop   
piątek, 08 marca 2002 22:00

W dniu 6 marca 2002 na targach w Genewie Rob Oldaker, dyrektor rozwoju produktów w grupie MG/Rover zaprezentował się z nagrodą ...

W dniu dzisiejszym (6 marca 2002) na targach w Genewie Rob Oldaker, dyrektor rozwoju produktów w grupie MG/Rover zaprezentował się z nagrodą "Kabriolet roku" przyznaną samochodowi sportowemu MG TF.

Cała gama MG z MG TF na pierwszym planie Ta najbardziej prestiżowa coroczna nagroda, przyznawana przez 18 osobowe, niezależne jury składające się z niezależnych redaktorów pism z 11 krajów, została przyznana nowemu, otwartemu samochodowi znakomicie zaprojektowanemu i o dużej popularności wśród szerokiej międzynarodowej publiki.

Akceptując nagrodę przyjmowaną z rąk Jean-Marie Revaz - prezydenta Międzynarodowego Pokazu Samochodów w Genewie, Rob Oldaker komentował: "Osiem miesięcy temu marka MG była reprezentowana jedynie przez samochody sportowe MGF. Obecnie mamy szeroki wybór samochodów salonowych, mianowicie MG ZR, MG ZS i MG ZT, sportowy kombi ZT-T oraz nowy, sportowy MG TF, który zaczął być produkowany w lutym tego roku."

Oldaker następnie stwierdził: "Przyjmuję te nagrodę w imieniu firmowych utalentowanych zespołów inżynierów i stylistów, którzy zaprojektowali nowego MG w tak krótkim okresie czasu."

tłumaczenie rafaellop za wwozn
Rudy 600