roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Nowy importer MG ROVER w Polsce! Drukuj Udostępnij na swojej tablicy!
Dodany przez wwozn   
wtorek, 27 sierpnia 2002 17:10

Wkrótce powróci sprzedaż MG ROVER do naszego kraju...

Stało się - w ubiegłym tygodniu grupa POL-MOT Holding (skądinąd obecna obok nieruchomości i agrotechniki także w branży motoryzacyjnej) podpisała umowę z brytyjskim producentem aut MG ROVER na wyłączność importu samochodów tych marek do Polski. Rozmowy na ten temat POL-MOT prowadził od dłuższego czasu, zupełnie niezależnie od negocjacji prowadzonych przez Rząd w sprawie wejścia MG ROVER do spółki New Small Company, tworzonej na bazie Daewoo-FSO.

Teraz pozostało przygotować nową sieć dealersko-serwisową i przywrócić dobre imię MG ROVER w kraju nad Wisłą. Początkowo dyrektor ds. sprzedaży samochodów marki MG i ROVER - Maciej Motelski - zapowiada uruchomienie sieci ośmiu salonów sprzedaży i jednoczenie Autoryzowanych Stacji Obsługi (ASO) - w następujących miastach:

  • Częstochowa,
  • Gdańsk,
  • Katowice,
  • Kraków,
  • Poznań,
  • Warszawa,
  • Wrocław.

Sprzedaż powinna ruszyć z początkiem października. Jeśli POL-MOT chce osiągnąć sukces, czyli dobrą sprzedaż w tak ciężkich czasach, można spodziewać się przyzwoitych cen, mocnej polityki jakości nowej sieci ASO oraz agresywnej promocji, szczególnie nieznanej w Polsce sportowej marki MG. W tym roku w sprzedaży znajdą się modele marki ROVER: 25 (tylko hatchback 5D), 45 (sedan i 5D hatchback) i 75 (sedan oraz kombi). Marka MG promowana będzie poprzez modele ZS i ZT w kilku odmianach silnikowych.

Pozostaje mieć nadzieję, że przy okazji ruszą oficjalne strony internetowe MG ROVER w Polsce, dostępny będzie program personalizacji auta Monogram, serwisy będą oferować doskonałą jakość usług i przyzwoite ceny oraz - tak jak w Wielkiej Brytanii ? na nowe auta obowiązywać będzie 3 letnia gwarancja do 100 000km.

Autor: wwozn
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.