roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Rover 75 "Najlepszym Używanym Autem Roku 2002" Drukuj
Dodany przez God   
środa, 08 sierpnia 2001 01:08

Magazyn "Used Car Buyer" nadał swoją coroczną nagrodę...

Magazyn "Used Car Buyer" nadał swoją coroczną nagrodę. W klasie aut średnich najlepszym używanym autem roku 2002 został Rover 75. Samochód ten pokonał wielu konkurentów w gęsto obsadzonej klasie.

Komentując osiągnięcie Rovera 75, Ian Cushway , wydawca "Used Car Buyer", powiedział: "To wspaniały samochód mający swój poziom wyszukania wyróżniający go spośród tłumu. Mając do wyboru Vauxhall (Opla) lub Forda nic dziwnego, że kupujący decydują się na inwestycję w bardziej klasyczny znaczek Rovera. Nawet w porównaniu z autami klasy średniej z niemieckim rodowodem, Rover 75 trzyma swoją pozycję z unikalnym, brytyjskim charakterem. Jest komfortowy, dobrze wyposażony i staje się coraz bardziej finansowo przystępny.

Jim Lynch, dyrektor obsługi posprzedażnej MG Rover dodał: "Mając ten samochód od czasu jego wypuszczenia na rynek, mogę zarekomendować jego posiadanie. Jest dostępny z czterema rodzajami silników i z trzema wariantami wykończenia, jego poziom wyszukania jest najwyższy w swojej klasie. Jego wygląd wzbudza pożądanie a bycie jego właścicielem jest prawdziwym doznaniem. Piąte miejsce w rankingu JD Power w roku 2001 w kategorii "zadowolenie klientów" oraz niniejsza nagroda wpłyną pozytywnie na wysoką cenę odsprzedaży auta".

z angielskiego tłumaczył: Ultimate