roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Części i warsztaty
List "C"
Wpisy rozpoczynające się od "C"

Carsdream


Firma wykonuje skórzane tapicerki samochodowe, obszywanie skórą kierownic, gałek, mieszków, dzwigien ręcznego. Możliwa wysyłkowa realizacja zamówienia (kierownica itp.) Lubań
Strona Internetowa
10Reviews: 1

CENTRUM OBRÓBKI SILNIKÓW AUTO-SZLIF


Firma istnieje od roku 1982 jednak jej założyciel Jerzy Dziak z motoryzacją i remontami silników jest związany już od roku 1970. Na początku podstawową działalnością była naprawa silników spalinowych i regeneracja pomp wtryskowych. Z biegiem czasu firma zaczęła przekształcać się i na początku lat 90-tych do gamy swoich usług dodała obróbkę mechaniczną podzespołów silnikowych. W dniu dzisiejszym jest to zakład wyspecjalizowany tylko i wyłącznie w mechanicznej obróbce podzespołów silnikowych spalinowych takich jak: wały korbowe, bloki cylindrowe, korbowody, głowice oraz turbosprężarki do wszystkich typów silników spalinowych. Wszystkie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie dzięki użyciu nowoczesnych technologi oraz maszyn takich renomowanych firm jak: Schenck Niemcy, AMC-Schou Dania, SUNNEN USA, VERECO Włochy, WMW Niemcy, JOTES Polska.
Dzięki tak rozbudowanemu parkowi maszynowemu jak i dobrze wyszkolonej załodze posiadającej wieloletnie doświadczenie, usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Starając się nieustannie kontrolować i podnosić jakość wykonywanych przez nas usług w roku 2004 wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami usługowymi, stacjami napraw, firmami przewozowymi ale przede wszystkim z klientami indywidualnymi. Naprawiamy zarówno silniki do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów jak również sprzętu budowlanego czy rolniczego. Przed dwoma laty poszerzyliśmy naszą ofertę również o silniki do motocykli turystycznych, wyczynowych oraz zabytkowych.

Janowice 52
21-007 Mełgiew
Strona Internetowa
0Reviews: 0

Centrum Serwisowe Małecki


Stacja kontroli pojazdów oferuje następujące usługi:
- przeglądy rejestracyjne,
- przeglądy okresowe,
- przeglądy pogwarancyjne
- naprawy bieżące,
- naprawy mechaniki w pełnym zakresie,
- przeglądy i naprawy klimatyzacji,
- naprawy elektryki i elektroniki,
- naprawy i wymiany opon,
- komputerową geometrię,
- sprzedaż części zamiennych,
- sprzedaż i wymiany oleju,
- naprawy tłumików.

Firma centrum serwisowe jest odłamem sieci warsztatów Auto Crew. Przodującej na rynku polskim pod względem usług serwisowych oraz sprzedaży części zamiennych.

WSZYSTKIE MARKI I PEŁEN ZAKRES USŁUG 7 DNI W TYGODNIU.

Warsztat zrzeszony w ogólnopolskiej sieci serwisów samochodowych.

Al. Gen Władysława Sikorskiego
02-758 Warszawa
0Reviews: 0

Chłodnice naprawa-sprzedaż Jerzy Garczyński


Sprzedaż i naprawa chłodnic samochodowych ul. Kościuszki 36
85-079 Bydgoszcz
Strona Internetowa
8Reviews: 1
Powered by Sigsiu.NET