roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Części i warsztaty

Al-Ex. Usługi motoryzacyjne


Zajmują się: bezpośrednio mechaniką diesli i benzynek i wymianami eksploatacyjnymi (płyny, oleje, filtry). W razie problemów blacharskich lub z elektryką współpracują z innymi firmami blacharsko-lakierniczymi bądź elektromechanikami. ul. Pocztowa 31/33
70-360 Szczecin
Telefon: (091) 812-88-26
Dodano: 2006-04-04 23:02:52    Odsłon: 1663
10 
by d0mel
on February 23, 2009
Kolejny raz korzystałem z usług firmy. Tym razem w grę weszła wymiana zacisku hamulcowego (na przeglšdzie wyszło, że jedno koło prawie mi nie hamuje) oraz naprawa pokrętła od prędkoœci wentylatora (uwalone pokrętło nie rezystory, które sam sprawdziłem). Cena bardzo dobra, na Golisza na starcie chcieli o 50 % drożej z zaznaczeniem, że to nie jest cena ostateczna. Kolejny raz jestem zadowolony.
10 
by operator6
on November 28, 2008
Obsługa na wysokim poziomie, fachowe doradztwo, naprawa i wymiana elementów na czas, postój pojazdu spowodowany jedynie brakiem dostępności części od ręki. Dzięki tej stronie skorzystałem z usług tego warsztatu już 4 razy, jestem bardzo zadowolony. Wymieniałem min. pompę sprzęgła, sprzęgło, wysprzęglik, oleje, filtry, czyściłem i uzupełniałem klimę, elementy zawieszenia. Ceny bardzo przystępne, zakład tańszy niż inne, w których byłem. Naprawa Roverków nie jest dla tego warsztatu kłopotliwa. Wszystko można skonsultować, właściciel mobilny pod telefonem co jest dużym plusem. W przypadku wymiany pompy sprzęgła przesunęła się kostka od tempomatu, właściciel bez problemu kazał przyjechać, drobna usterka została poprawiona. Oby tak dalej.
2 
by nawoj
on November 18, 2008
Nie polecam
Bardzo zdecydowanie nie polecam.
Skuszony pozytywnymi opiniami ta tej stronie
oddałem mojego Roverka do naprawy i wiem ,ze Pan ..... dba tylko o swoje finanse ,natomiast jakość oferowanych usług jest fatalna a wprowadzanie w błąd jest bardzo niemoralne.
2 
by sTERYD
on November 16, 2008
muszę zweryfikować swój komentarz... :(
po remoncie zawieszenia okazało się, że spora część elementów została niewymieniona.... (głupi nie wziąłem faktury) po pół roku musiałem wymieniać wahacz kierunkowy (jeszcze raz Dzięki Wielkie dla Tomiego :) ), bo po nieprawidłowym zmontowaniu zaczęły piszczeć tulejki (nieruszane)...
jakieś pół roku po wymianie rozrządu zaczęły przepuszczać uszczelniacze wałków rozrządu stąd postanowiłem oddać jeszcze raz (z braku czasu) do remontu tym razem dostarczyłem wszystkie części z pompą wody i uszczelniaczami (jeszcze raz Wielkie Dzięki Tomi) do wymiany... kierownik stwierdził, że zawsze zaleca wymianę pompki i uszczelniaczy -ciekawe czemu mi tego za pierwszym razem nie zaproponował... ? :/
Dodano: 2007-03-27

znalazłem tą firmę na stronie kiedy byłem w potrzebie i nie mogę narzekać...
sprzęgło i osprzęt zostały naprawione w ciągu 1,5 dnia - jak dla mnie ekspresowo, wróciłem na wymianę pasków i elem. rozrządu i jeszcze raz na remont tylnego zawieszenia, za każdym razem szybko i bezproblemowo
10 
by jedynka
on November 14, 2008
Namiary na warsztat znalazłam na tejże stronce. Zadzwoniłam, umówiłam się na wymiane rozrządu, wymiane oleju plus wszystkie filtry, oczyszczenie klimatyzacji i ogólnie całkowity przegląd auta. Muszę przyznać że z obsługi jestem bardzo zadowolona. Samochód oddałam rano, odebrałam przed zamknięciem. Cenowo – bardzo dobrze. Polecam!
10 
by d0mel
on November 4, 2008
Wymieniałem wszystkie tuleje w tylnym zawieszeniu. Umówiony na godzinę, odbiór po telefonie w ciągu jednego dnia od zostawienia autka. Obsługa rewelacja.
Dodano 2006-04-04

Miałem kolizję w Szczecinie. Zacząłem dzwonić do kolejnych firm żeby bezgotówkowo naprawić Roverka. To był chyba 5 telefon i firma zgodziła się go zabrać na warsztat (poprzednie bały się "anglika"). Oddałem autko i tylko od Pana dostałem numer na komórkę i papier do PZU, że on bierze naprawę na siebie. Mówił, że po tygodniu autko będzie już do odbioru. Jak obiecał tak było. W międzyczasie załatwił oględziny rzeczoznawcy, naprawił, wyczyścił. Efekt: samochód w idealnym stanie (naprawę pochwalił mój mechanik bezfakturowy ;) ) do tego ładnie umyty silniczek, wypolerowany lakier. Także wyglądał jak z salonu. Na bieżąco mogłem zadzwonić i kontrolować lub decydować o naprawach (skorzystałem dwukrotnie). Jestem bardzo zadowolony. Dawne/obecne ASO na Golisza niestety było w firmach, które odmówiły naprawy, co jeszcze bardziej podnosi ocenę Al-Ex'a.
2 
by rozer
on September 30, 2008
Podczas wymiany sprzęgła panowie zepsuli mi impulsator, kilka razy jeździłem do nich z prośbo o naprawę i niby cośtam naprawiali, ale skutku nie było. W końcu w innym warszatcie chłopaki od razu wiedzieli co bez problemów naprawili... Generalnie nie polecam, nie dość, że partaczą, to jeszcze wmawiają, że coś innego a na dodatek kasują potworne pieniądze. Z daleka od tego warsztatu!!!
2 
by Spali75
on July 21, 2008
Nie polecam tego warsztatu!!! Omijajcie go z daleka,panowie chyba sobie żartują ze swoją pracą.
Pierwszy raz pojechałem tam z wyciekiem oleju, robili ponad tydzień i skasowali mnie 1400zł, oczywiście po tygodniu znowu wyciek, kolejne 400zł i z tekstem do mnie: auto do sprzedania, albo trzeba robić 12 zaworów, głowica do planowania itd. HAHA . Panowie kolektor ssący to był(ukłon w stronę forum) ! Po 2 tygodniach kolejny wyciek i wtedy powiedziałem dosyć. Pojechałem do Polic do WEST AUTO i panowie złapali się za głowę. Była zrobiona taka prowizorka że szkoda gadać , okazało się że olej cały czas ciekł z simeringa wałka rozrządu, całkowity koszt- 300zł. Także zastanówcie się zanim tam pojedziecie, ja nie polecam , może klocki i olej potrafią wymienić ale to szczyt ich możliwości!
6 
by blututu
on May 4, 2008
Warsztat w centrum miasta. Wymiana tarczy hamulcowych szybko i sprawnie (1 dzień).
Mają dostęp do części i ogólnie wiedzą co w rowerze piszczy. Byłem tam z ROVER 75.
Powered by Sigsiu.NET