roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

BTCC - kwalifikacje i wyniki w Brands Hatch (06-07.10.2001) Drukuj Udostępnij na swojej tablicy!
Dodany przez Tomi   
środa, 12 grudnia 2001 18:27

W tabelach zobaczyć można pełne zestawienie wyników z wyścigu kwalifikacyjnego i właściwego...

Brands Hatch 06-07.10.2001

Galeria zdjęć

Kwalifikacje - Sprint
1. 4 Yvan Muller FRA Vauxhall Astra Coupe T 49.722s
2. 5 Jason Plato GBR Vauxhall Astra Coupe T 49.752s
3. 9 James Thompson GBR Vauxhall Astra Coupe T 49.756s
4. 20 Warren Hughes GBR MG ZS T 49.790s
5. 22 Dan Eaves GBR Peugeot 406 Coupe T 49.817s
6. 27 Phil Bennett GBR Vauxhall Astra Coupe T 49.821s
7. 44 Steve Soper GBR Peugeot 406 Coupe T 49.826s
8. 2 Anthony Reid GBR MG ZS T 50.028s
9. 16 Tim Harvey GBR Alfa Romeo 147 T 50.496s
10. 14 Tom Ferrier GBR Alfa Romeo 147 T 51.154s
11. 43 Stephen Sutcliffe GBR Lexus IS200 T 51.725s
12. 58 Paul O'Neill GBR Peugeot 306 P 52.053s
13. 99 Simon Graves GBR Honda Accord P 52.183s
14. 60 Simon Harrison GBR Peugeot 306 P 52.343s
15. 64 Gavin Pyper GBR Alfa Romeo 156 P 52.434s
16. 98 Mat Jackson GBR Ford Focus P 52.479s
17. 88 James Kaye GBR Honda Accord P 52.513s
18. 94 Gareth Howell GBR Ford Focus P 52.572s
19. 62 Robert Collard GBR Renault Clio P 52.577s
20. 50 Roger Moen NOR Peugeot 306 P 52.668s
21. 70 Dave Allan GBR Honda Accord P 53.172s
22. 77 Tom Boardman GBR Peugeot 306 P 53.205s
23. 97 Richard Meins GBR Ford Focus P 53.330s
24. 65 Colin Blair GBR Alfa Romeo 156 P 53.559s
25. 59 Annie Templeton GBR Peugeot 306 P 56.134s
26. 55 John B&Q GBR Honda Integra R P 57.238s
27. 86 Steven Wood GBR Proton Satria GTi P 57.329s
Kwalifikacje - Wyścig Główny
1. 20 Warren Hughes GBR MG ZS T 49.674s
2. 4 Yvan Muller FRA Vauxhall Astra Coupe T 49.677s
3. 27 Phil Bennett GBR Vauxhall Astra Coupe T 49.684s
4. 5 Jason Plato GBR Vauxhall Astra Coupe T 49.707s
5. 44 Steve Soper GBR Peugeot 406 Coupe T 49.739s
6. 9 James Thompson GBR Vauxhall Astra Coupe T 49.753s
7. 22 Dan Eaves GBR Peugeot 406 Coupe T 49.913s
8. 2 Anthony Reid GBR MG ZS T 50.005s
9. 16 Tim Harvey GBR Alfa Romeo 147 T 50.500s
10. 14 Tom Ferrier GBR Alfa Romeo 147 T 50.607s
11. 43 Stephen Sutcliffe GBR Lexus IS200 T 51.643s
12. 58 Paul O'Neill GBR Peugeot 306 P 52.053s
13. 99 Simon Graves GBR Honda Accord P 52.183s
14. 60 Simon Harrison GBR Peugeot 306 P 52.343s
15. 64 Gavin Pyper GBR Alfa Romeo 156 P 52.434s
16. 98 Mat Jackson GBR Ford Focus P 52.479s
17. 88 James Kaye GBR Honda Accord P 52.513s
18. 94 Gareth Howell GBR Ford Focus P 52.572s
19. 62 Robert Collard GBR Renault Clio P 52.577s
20. 50 Roger Moen NOR Peugeot 306 P 52.668s
21. 70 Dave Allan GBR Honda Accord P 53.172s
22. 77 Tom Boardman GBR Peugeot 306 P 53.205s
23. 97 Richard Meins GBR Ford Focus P 53.330s
24. 65 Colin Blair GBR Alfa Romeo 156 P 53.559s
25. 59 Annie Templeton GBR Peugeot 306 P 56.134s
26. 55 John B&Q GBR Honda Integra R P 57.238s
27. 86 Steven Wood GBR Proton Satria GTi P 57.329s
Wyniki - Sprint (28 okr.)
1. 2 Anthony Reid GBR MG ZS T 30m 20.821s
2. 99 Simon Graves GBR Honda Accord P 30m 21.054s
3. 5 Jason Plato GBR Vauxhall Astra Coupe T 30m 25.596s
4. 4 Yvan Muller FRA Vauxhall Astra Coupe T 30m 27.544s
5. 9 James Thompson GBR Vauxhall Astra Coupe T 30m 37.160s
6. 27 Phil Bennett GBR Vauxhall Astra Coupe T 30m 41.911s
7. 16 Tim Harvey GBR Alfa Romeo 147 T 30m 44.313s
8. 22 Dan Eaves GBR Peugeot 406 Coupe T 30m 47.031s
9. Steve Sutcliffe GBR Lexus IS200 T 30m 49.197s
10. 88 James Kaye GBR Honda Accord P 31m 06.703s
11. 96 Rick Kraemer GBR Ford Focus P 27 okr.
12. 77 Tom Boardman GBR Peugeot 306 P 27 okr.
13. Richard Mains GBR Ford Focus P 27 okr.
14. 60 Simon Harrison GBR Peugeot 306 P 27 okr.
15. 62 Robert Collard GBR Renault Clio P 27 okr.
16. 70 Dave Allan GBR Honda Accord P 27 okr.
17. 58 Paul O'Neill GBR Peugeot 306 P 27 okr.
18. 94 Gareth Howell GBR Ford Focus P 27 okr.
19. 59 Annie Templeton GBR Peugeot 306 P 26 okr.
Niesklasyfikowani
- 98 Mat Jackson GBR Ford Focus P 27 okr.
- 50 Roger Moen NOR Peugeot 306 P 27 okr.
- Steven Wood GBR Proton Satria Gti P 17 okr.
- 20 Warren Hughes GBR MG ZS T 15 okr.
- 55 John B-and-Q GBR Honda Integra R P 13 okr.
- 44 Steve Soper GBR Peugeot 406 Coupe T 7 okr.
- 14 Tom Ferrier GBR Alfa Romeo 147 T 4 okr.
- 64 Gavin Pyper GBR Alfa Romeo 156 P 0 okr.
- 65 Colin Blair GBR Alfa Romeo 156 P 0 okr.
Wyniki - Wyścig Główny (55 okr.)
1. 27 Phill Bennett GBR Vauxhall Astra Coupe T 59m 54.469s
2. 5 Jason Plato GBR Vauxhall Astra Coupe T 59m 54.750s
3. 22 Dan Eaves GBR Peugeot 406 Coupe T 1godz. 00m 01.485s
4. 14 Tom Ferrier GBR Alfa Romeo 147 T 1godz. 00m 11.301s
5. 64 Gavin Pyper GBR Alfa Romeo 156 P 1godz. 00m 20.193s
6. 94 Gareth Howell GBR Ford Focus P 1godz. 00m 20.843s
7. 88 James Kaye GBR Honda Accord P 1godz. 00m 24.947s
8. 99 Simon Graves GBR Honda Accord P 1godz. 00m 25.333s
9. 58 Paul O'Neill GBR Peugeot 306 P 1godz. 00m 27.699s
10. 60 Simon Harrison GBR Peugeot 306 P 1godz. 00m 33.204s
11. 77 Tom Boardman GBR Peugeot 306 P 1godz. 00m 37.101s
12. 98 Mat Jackson GBR Ford Focus P 1godz. 00m 08.052s
13. 70 Dave Allan GBR Honda Accord P 54 okr.
14. Richard Meins GBR Ford Focus P 54 okr.
15. 96 Rick Kraemer GBR Ford Focus P 54 okr.
16. Steven Wood GBR Proton Satria Gti P 53 okr.
17. 59 Annie Templeton GBR Peugeot 306 P 53 okr.
Niesklasyfikowani
- 50 Roger Moen NOR Peugeot 306 P 46 okr.
- 62 Robert Collard GBR Renault Clio P 37 okr.
- 4 Yvan Muller FRA Vauxhall Astra Coupe T 36 okr.
- 16 Tim Harvey GBR Alfa Romeo 147 T 36 okr.
- 65 Colin Blair GBR Alfa Romeo 156 P 30 okr.
- 55 John B-and-Q GBR Honda Integra R P 28 okr.
- 9 James Thomson GBR Vauxhall Astra Coupe T 25 okr.
- 20 Warren Hughes GBR MG ZS T 6 okr.
- 2 Anthony Reid GBR MG ZS T 6 okr.
- - Steve Sutcliffe GBR Lexus IS200 T 2 okr.
- 44 Steve Soper GBR Peugeot 406 Coupe T -