roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

II rocznica istnienia Klubu ROVERki.pl Drukuj
Dodany przez irek   
wtorek, 25 lutego 2003 11:53

Jak ten czas leci. Klub ROVERki.pl obchodzić będzie pojutrze swoje 2 urodziny :)...

Tak, tak - to juz dwa latka odkąd powstał Klub ROVERki.pl. Właściwie na początku nie był to nawet Klub, tylko lista dyskusyjna, na której toczyły się dysputy na temat naszych ukochanych autek. Pamiętacie jeszcze ile nas było pierwszego dnia, tzn. 27 lutego 2001 r.? Tak, dokładnie - "aż" 9-ciu ;-) A dziś - po dwóch latach funkcjonowania tejże grupy - mamy zarejestrowanych na stronach www ponad 700 użytkowników. Wprawdzie niewiele z tych osób udziela sie na news'ach ale wiem, że sporo grupa je czyta i przegląda nasze www. Więc chyba jest sens to dalej ciągnąć :)
W międzyczasie grupa dyskusyjna przerodziła się w nieformalny Klub, dorobiła się już drugiego serwisu internetowego no i ostatecznie - od ponad miesiąca - Klub jest Stowarzyszeniem, czyli podmiotem prawnym.

W zeszłym roku świętowaliśmy rocznicę w najprężniejszym bodaj klubowym ośrodku, czyli w Warszawie (na Bemowie). Tegoroczne urodziny będziemy obchodzić w drugim co do aktywności Roverkowym środowisku, czyli w ramach grupy Trójmiejskiej. Wszystkich chcących świętować razem z nami zapraszamy na najbliższą sobotę (tj. 01 marca 2003) wieczorem do Karczmy Polskiej ZAGRODA (Al. Niepodległości 625, Sopot). Na pewno będzie miło i radośnie :)

Wszelkie dodatkowe informacje na temat noclegów i samego spotkania w Sopocie można uzyskać pisząc na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .