roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Kalendarz 2015 - podsumowanie etapu III Drukuj
Dodany przez Yennefer   
poniedziałek, 27 października 2014 08:59

Za oknami szaro i zimno, wieczory coraz dłuższe, czas na podsumowanie III etapu konkursu kalendarzowego.

Wzięliście sobie mocno do serca nasze prośby o fotograficzną aktywność, gdyż konkursowa skrzynka mailowa została zasypana megabajtami zdjęć. Oceniliśmy ich przeszło 150, z czego ponad siedemdziesiąt spełniło wymogi. Wybór zwycięzcy nie był prosty. Wszystkie zdjęcia reprezentują podobny poziom, zabrakło nam „efektu WOW”, czyli zdjęcia, na które wystarczy spojrzeć, by wiedzieć, że to jest właśnie TO. Po długich naradach udało się jednak wyłonić zwycięzcę – scareface gratulujemy, Twoja 75-tka całkiem ładnie zaprezentowała swoją dupkę nad potokiem :-). W nagrodę otrzymujesz pendrive'a z tym właśnie zwycięskim zdjęciem.

Jakie są Wasze najczęstsze fotograficzne grzechy? Sporo przysyłacie zdjęć czarno-białych, w sepii oraz w pionie – one niestety nie wpisują się w konwencję naszego kalendarza. Uważajcie także na ostrość i wykadrowanie. Oprócz poprawności technicznej zdjęcie musi mieć także to COŚ, co przykuje wzrok.

Przedstawiamy wszystkich uczestników tego etapu konkursu: Aga, borsuk88, chmurasta, Dreamowy, mf.31101985, Harry, Arkadiusz Kwasiborski, longer86, maldini, Martinezzz, Maryba, Pawkaz, Satyavan, scareface, siemion_, szaman, Wdariusz i pyrek7q7 . Bardzo Wam dziękujemy za udział i zaangażowanie. Jednocześnie przypominamy, że do końca października trwa jeszcze IV etap konkursu. Czekamy na Wasze zdjęcia!

Poniżej przedstawiamy zdjęcia, które pozytywnie przeszły III etap konkursu. Między innymi spośród nich Klubowicze i Sympatycy będą mogli wybierać ostatnie zdjęcie do Kalendarza 2015 w Konkursie Ostatniej Szansy.