roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Podsumowanie 4. edycji akcji Zamieńcie ROVERy na renifery Drukuj
Dodany przez kasjopea   
piątek, 09 stycznia 2015 21:00

 

Kolejna edycja akcji „Zamieńcie ROVERy na renifery” dobiegła końca. Czas na kilka słów podsumowania i podziękowań.

 

 

Już po raz czwarty odbyła się klubowa akcja zbierania pieniędzy dla potrzebujących. Trwała ona od 8 do 31 grudnia. Tym razem naszym celem było wsparcie finansowe dla Domu Dziecka w Oświęcimiu. Niektórzy z Was mieli okazję poznać dzieciaki z tej placówki podczas naszego corocznego spotkania na Święcie Karpia w Zatorze w lipcu ubiegłego roku. Skoro los zetknął nas z nimi uznaliśmy, że to ich Dom będzie beneficjentem naszej akcji. Bardzo chcieliśmy, aby uzbierana przez nas kwota przekroczyła tę z zeszłego roku. I... udało się. Tym razem na poczet akcji wpłynęło łącznie 1920 złotych. Cała ta kwota zostanie przekazana dla Domu Dziecka w Oświęcimiu. Dzięki Waszej hojności w ciągu wszystkich czterech edycji „reniferów” uzbieraliśmy 6958,68 złotych. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach dzięki Waszemu wsparciu i dobrym serduszkom uda nam się pomóc kolejnym potrzebującym dzieciom.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, znaleźli chęć, czas oraz środki na to, aby przez chwilę stać się Świętym Mikołajem i zupełnie bezinteresownie pomóc dzieciom, których los nie obdarzył tym wszystkim, na co każde dziecko zasługuje. Tym razem w zaprzęgu Świętego Mikołaja znaleźli się: siemion_, Wizard_gp, artmati, Joa, Wdariusz, Vigoslaw, tronsek, rafalmis1, Roma, kasjopea, Sintram, IInvit, adam_26, zetes, emes, Ley, Dominik z Warszawy, Stacz, violla, WiktorCoupe, szpynior, WojWas, IROLA, nikon, tuners, Yennefer, Aga, damiwr, MARGOS, Brt, szoso.

Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy i liczymy na Was za rok.


Tymczasem do niedzieli 11-go stycznia możecie wziąć jeszcze udział w aukcjach klubowych gadżetów oraz kolekcjonerskich rarytasów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym rewelacyjnej karty klubowej zaprojektowanej przez Wizarda_gp (http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=27540941).

Serdecznie zapraszamy.