roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Podsumowanie udziału ROVERków w aukcjach WOŚP Drukuj
Dodany przez Yennefer   
wtorek, 20 stycznia 2015 23:55

 

No i zagrała po raz 23... A wśród jej dźwięków nie zabrakło ROVERkowych nut.

Mowa oczywiście o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zebrane pieniądze przeznaczy na doposażenie dziecięcych oddziałów kardiochirurgii i onkologii oraz opiekę nad osobami starszymi. Ten finał był wyjątkowo trudny dla Jurka Owsiaka i jego drużyny. A także dla nas wszystkich. Pytania o uczciwość i polityczne podteksty podzieliły Polaków. Ale wystarczy choć raz znaleźć się na oddziele pediatrycznym, gdzie na większości sprzętów widnieje czerwone serduszko, by zobaczyć, jak wiele daje dzieło Jurka Owsiaka.

 

W tym roku Klub ROVERki.pl po raz trzeci zagrał z WOŚP. Od początku stycznia na portalu allegro.pl można było wylicytować szereg gadżetów klubowych, a także zdobyte podczas ostatniej edycji Summers Cars Party przez Ewelinę i Harrego autografy mistrzyni driftu Karoliny Pilarczyk oraz kierowcy rajdowego Jerzego Mazura. Największe emocje wzbudziła jednak licytacja specjalnie zaprojektowanej legitymacji klubowej. 495.01 po raz pierwszy, 495.01 po raz drugi, 495.01 po raz trzeci! Unikatowa legitymacja klubowa z logo WOŚP sprzedana Tunersowi za 495 złotych i 1 grosz! Gratulujemy!

 

Podsumowując, całkowity dochód z tegorocznych aukcji Klubu ROVERki.pl wyniósł 970 zł i został przekazany na rzecz WOŚP. Podczas wszystkich 3 edycji udało nam się zebrać łącznie 3112.68 zł. Dziękujemy Wam za wspólne granie!