roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

XXVIII Ogólnopolski Zlot Roverki.pl Drukuj
Dodany przez Tomasz Siemieniaka   
czwartek, 12 listopada 2015 18:42

Koniec września...piękna złota jesień, mnóstwo barw, ciepłe słońce i cudowne widoki dookoła. Takie wrażenia zagwarantował Nam w tym roku XXVIII Ogólnopolski Zlot Roverki.pl, który odbył się w Szklarskiej Porębie.

Piątek – początek wszystkiego. Powoli na parking przyjeżdżały kolejne auta, grono się powiększało. Atmosfera mimo wieczornego chłodu stawała się coraz cieplejsza. Po przybyciu większości uczestników został rozegrany tradycyjny mecz między drużynami MG i ROVER. Tym razem koszykówka. W składach – drużyna MG: Damian i siemion_ - drużyna ROVER: Harry i MARGOS. Po zaciętej walce ostatecznie wygrała drużyna MG przewagą 35 punktów.

Resztę wieczoru można określić jednym słowem - INTEGRACJA.

Sobota – dzień pod hasłem ZWIEDZANIE. Z samego rana wyruszyliśmy w trasę, by zdobyć kilka miejsc. Pierwszym był Żelazny Tygiel Waloński, gdzie poznaliśmy średniowieczne urządzenia górnicze i hutnicze. Mogliśmy przyjrzeć się pracy rzemieślników oraz odważniejsi z Nas wcielili się na chwilę w rolę sudeckich Walończyków. Popołudnie upłynęło Nam na wspinaczce do Zamku Chojnik, gdzie piękne widoki z wieży każdemu wynagrodziły odrobinę zmęczenia. Ostatnim punktem sobotniej wycieczki były Sztolnie Kowary.

Ostatni dzień – niedziela. Pożegnania, zakupy pamiątkowych gadżetów i w drogę do domu.

Zlot to zaledwie jeden weekend. Weekend, który pozwala oderwać się od codzienności. Przywołuje najlepsze wspomnienia i uśmiech. Stare grono i tym razem powiększyło się o kilku nowych znajomych. Oby tak dalej!

ROVERkowicze dziękujemy za przyjazd – to Wy tworzycie najlepsze chwile. Do zobaczenia niebawem na Zlocie Letnim.