roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Bigger, longer, uncut - Roverki - Teledysk v2 Drukuj
Dodany przez rafaellop   
poniedziałek, 03 czerwca 2002 23:34

Zapewne pamiętacie pierwszy teledysk Roverki.pl. Niestety miałem mało materiału i tak dziwnie się on urywał w momencie, kiedy wydawało się, że powinien jeszcze długo trwać. Po zlocie nazbierało się trochę filmików i postanowiłem rozszerzyć ten teledysk o kolejne klubowe samochody...

Zapewne pamiętacie pierwszy teledysk Roverki.pl. Niestety miałem mało materiału i tak dziwnie się on urywał w momencie, kiedy wydawało się, że powinien jeszcze długo trwać. Po zlocie nazbierało się trochę filmików i postanowiłem rozszerzyć ten teledysk o kolejne klubowe samochody.

W tym teledysku występują: Tomi (R200), wwozn (R400), rafaellop (R600), ArturT (R45), ReRa (R25), Misiu (R600), Maly (R200), Magyster (R200), AndrewS (R200), Kris (R200), GaGa (R400).

Teledysk nieco przypomina ostatni (ta sama muzyka), ale układ scen został znacznie rozbudowany i co więcej film składa się jakby z dwóch części. Najpierw Roverki z zewnątrz, a następnie świat z wewnątrz Roverków.

Pliczek ma ok 18,5 MB i jest w formacie DivX 5. Kodek DivX można już pobierać z naszego działu Download, kategoria Software. Jest on niezbędny do odtwarzania filmu. Dodatkowo pakiet zawiera odtwarzaczkę DivX o nazwie Playa.

Teledysk ma bardzo dobrą jakość obrazu i dźwięku. W trybie pełnoekranowym ogląda się jak film DivX :) Muzyka stereo w MP3 w kodowaniu 150 bps. Czyli kolumny na max i jazdaaa! :)

Pobierz plik teledysku

Kliknij prawym przyciskiem na linku i wybierz "Zapisz element docelowy jako", aby ściągnąć plik na dysk. Możesz też oglądać go bezpośrednio z galerii "Filmy reklamowe ROVER", ale 100x lepiej jest z własnego HDD :)

rafaellop
Rudy 600 Kinversand