roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Nowy moduł dla warsztatów! Drukuj
Dodany przez wwozn   
poniedziałek, 18 listopada 2002 01:01

Po długo trwających pracach i jednoczesnej nauce technologii w jakiej wykonany jest serwis ROVERki.pl uruchamiamy dedykowany moduł do obsługi serwisów i firm sprzedających części.

Nowy moduł nie jest taki nowy, gdyż wzoruje się na innym, ale najważniejsze jest to, iż umożliwi nam wszystkim dostęp do aktualnych informacji o warsztatach, a adminom znacznie ułatwi aktualizację danych.

Podobnie jak w Artykułach - użytkownicy serwisu mogą zgłaszać propozycje dodania warsztatów. Co więcej - teraz każdy warsztat może dostać indywidualną ocenę (od 1 do 10) wraz ze stosownym komentarzem. To powinno znacznie ułatwić poszukiwanie firmy, której można zaufać.

Czas nas gonił, zależało nam na uruchomieniu nowego modułu razem z nową siecią dealerską. Pośpiech niestety, spowodował, iż nie jest to moduł dokończony. Będziemy wdzięczni za zgłaszanie uwag i obiecujemy w miarę naszych możliwości ciągłe udoskonalanie nowych warsztatów.

Dzięki Irkowi startujemy z ponad 60 firmami w nowej bazie. Jednak ten mechanizm migracyjny (Irek) fizycznie nie był w stanie przenieść dotychczasowych komentarzy. W miarę upływu czasu również te informacje będziemy chcieli dopisać. Jedyny wyjątek to nowe warsztaty autoryzowane - ASO. Na prośbę p. Dyrektora Motelskiego dajemy im czystą kartę i prosimy - głównie w przypadku starych ASO, które utrzymały autoryzację - o dodawanie komentarzy aktualnych tzn. od dziś w przód. Te komentarze będą ściśle monitorowane przez nowego dystrybutora MG Rover celem weryfikacji jakości świadczonych usług przez ASO.

Zachęcamy do korzystania z nowej bazy firm i aktywnego współtworzenia jej zawartości. Moduł dostępny jest w bloku Menu głównego - Części i warsztaty.

W imieniu adminów
Wiktor