roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Zmiany w dziale ''Ogłoszenia'' i na grupach dyskusyjnych Drukuj
Dodany przez piter34   
poniedziałek, 19 grudnia 2005 17:20

Informujemy, że dnia dzisiejszego dodano dwie nowe grupy dyskusyjne: roverki.kupie i roverki.sprzedam. Jak wskazują ich nazwy, grupy te służą do zamieszczania ogłoszeń dotyczących kupna/sprzedaży części samochodowych bądź całych samochodów.

Jednocześnie zamknięciu uległ dział "Ogłoszenia". Użytkowników zamieszczających ogłoszenia w tym dziale prosimy o korzystanie z nowo utworzonych grup dyskusyjnych.

Przypominamy, że grupy dyskusyjne dostępne są w menu po lewej i podkreślamy jednocześnie, że korzystanie z grup dyskusyjnych jest najwygodniejsze w przypadku używania czytnika NEWS (np. Outlook Express lub Mozilla Thunderbird)

W niedalekiej przyszłości planowane jest uruchomienie forum WWW (opartego na darmowym systemie phpBB) zintegrowanego ze stroną klubową. Aby jednak było to możliwe konieczne jest przeniesienie obecnej strony do nowego systemu portalowego. W związku z tym poszukiwane są osoby chętne do pomocy przy modyfikacji istniejących skryptów PHP. W tej sprawie prosimy o kontakt na adres Klubu.