roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Twórcy pierwotnego serwisu ROVERki.pl Drukuj
Dodany przez   
czwartek, 20 maja 2010 16:16

(Pierwotnie opublikowano w roku 2005)

Twórcy serwisu ROVERki.pl:

Serwis w poprzedniej wersji, której wygląd można zobaczyć tutaj, powstał przy wysiłku wielu osób. Pierwotny jego kształt był zasługą eks-grupowicza Dzikiego, następnie jego modyfikacją, jak i wypełnianiem treścią, zajął się Irek (przy oczywistym współudziale i ogromnym wsparciu merytorycznym i technicznym wielu Klubowiczów), obecny zaś kształt serwisu jest bezapelacyjna zasługą i dziełem Rafała P.

Nie jest jednak fizyczną możliwością, by jedna osoba mogła wypełnić treścią tak szeroki obszar zagadnień, jakie znajdują się w serwisie Klubu ROVERki.pl. Poniżej znajdziesz m. in. listę najaktywniejszych autorów serwisu:

20 najbardziej aktywnych autorów newsów

1: Irek- (101 newsów wysłanych)
2: rafaellop - (55 newsów wysłanych)
3: piter34 - (48 newsów wysłanych)
4: Mayson - (44 newsów wysłanych)
5: wwozn - (35 newsów wysłanych)
6: Tomi - (22 newsów wysłanych)
7: kmalin - (15 newsów wysłanych)
8: AndrewS - (12 newsów wysłanych)
9: ultimate - (9 newsów wysłanych)
10: Jurgen - (6 newsów wysłanych)
11: Wismar - (5 newsów wysłanych)
12: marcia - (3 newsów wysłanych)
13: adamusm - (2 newsów wysłanych)
14: Tacowski - (2 newsów wysłanych)
15: Tomi_114 - (2 newsów wysłanych)
16: Przemek_Docent - (2 newsów wysłanych)
17: Kris - (2 newsów wysłanych)
18: Brt - (2 newsów wysłanych)
19: mashec - (1 newsów wysłanych)
20: PTE - (1 newsów wysłanych)

Niestety, pomimo niezwykłego bogactwa materiału zamieszczonego na tych stronach nadal nie jest on kompletny. Jest kilka punktów, które w chwili obecnej najbardziej potrzebują wypełnienia treścią. Przede wszystkim są to opisy modeli:
Rover 100
Rover 200 (serie z lat 1984 i 1989)
Rover 25
Rover 800
Maestro
Metro
Montego
SD1

Zachęcamy wszystkich do "obsadzania" istniejących luk. W zamian gwarantujemy "wewnętrzną satysfakcję" i doczesne miejsce w panteonie twórców tego serwisu. Nie jest to rzecz trudna, wymaga jedynie trochę czasu przy buszowaniu w necie i wysiłku przy zebraniu wszystkich informacji w logiczną całość. Wszystkich chętnych do współpracy prosimy o kontakt.

Ponadto mile widziane jest podsyłanie (raczej w formie elektronicznej) wszelkich informacji związanych z samochodami ROVER i MG, mogących w jakikolwiek sposób pomóc lub ułatwić życie użytkownikom niniejszego serwisu. Materiały te proszę wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Podziękowania

Specjalne podziękowania należą się Jurgenowi za umożliwienie bezpłatnego zamieszczenia naszych stron na serwerze firmy Plocman do 7 lutego 2005.