roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Części i warsztaty

Kon-Car Rover


Były autoryzowany serwis samochodów Rover. Właściciel: Konrad Kurzyp Wierzchowiska II
21-050 Piaski
6Reviews: 8

Auto - Szyby LASER


Firma godna polecenia! Tanio, profesjonalnie, szybko. Wymiana szyby czołowej kosztowała mnie 340,00 zł (nowa szyba NordGlass i robocizna). Inni za szybę liczą sobie około 400,00 zł + montaż 100,00 zł. Zakład zajmuje się również przyciemnianiem. Przyciemnienie szyb tylnych bocznych i tylne wstecznej, to koszt poniżej 250,00 zł. Na wszystkie swoje usługi udziela gwarancji. ul. Międzyrzecka 71
21-400 Łuków
Strona Internetowa
0Reviews: 0

CENTRUM OBRÓBKI SILNIKÓW AUTO-SZLIF


Firma istnieje od roku 1982 jednak jej założyciel Jerzy Dziak z motoryzacją i remontami silników jest związany już od roku 1970. Na początku podstawową działalnością była naprawa silników spalinowych i regeneracja pomp wtryskowych. Z biegiem czasu firma zaczęła przekształcać się i na początku lat 90-tych do gamy swoich usług dodała obróbkę mechaniczną podzespołów silnikowych. W dniu dzisiejszym jest to zakład wyspecjalizowany tylko i wyłącznie w mechanicznej obróbce podzespołów silnikowych spalinowych takich jak: wały korbowe, bloki cylindrowe, korbowody, głowice oraz turbosprężarki do wszystkich typów silników spalinowych. Wszystkie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie dzięki użyciu nowoczesnych technologi oraz maszyn takich renomowanych firm jak: Schenck Niemcy, AMC-Schou Dania, SUNNEN USA, VERECO Włochy, WMW Niemcy, JOTES Polska.
Dzięki tak rozbudowanemu parkowi maszynowemu jak i dobrze wyszkolonej załodze posiadającej wieloletnie doświadczenie, usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Starając się nieustannie kontrolować i podnosić jakość wykonywanych przez nas usług w roku 2004 wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami usługowymi, stacjami napraw, firmami przewozowymi ale przede wszystkim z klientami indywidualnymi. Naprawiamy zarówno silniki do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów jak również sprzętu budowlanego czy rolniczego. Przed dwoma laty poszerzyliśmy naszą ofertę również o silniki do motocykli turystycznych, wyczynowych oraz zabytkowych.

Janowice 52
21-007 Mełgiew
Strona Internetowa
0Reviews: 0

AUTO-NAPRAWA Jerzy Olszak


O Roverze 620 Si wie wszystko. Generalnie nie przeraża ich żadna marka. Solidni fachowcy z odpowiednim podejściem i do auta i do właściciela. Rozsądne ceny. Możliwość zakupu części.

Droga Męczenników Majdanka 74
20-325 Lublin
0Reviews: 0
Powered by Sigsiu.NET