roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Części i warsztaty

CENTRUM OBRÓBKI SILNIKÓW AUTO-SZLIF


Firma istnieje od roku 1982 jednak jej założyciel Jerzy Dziak z motoryzacją i remontami silników jest związany już od roku 1970. Na początku podstawową działalnością była naprawa silników spalinowych i regeneracja pomp wtryskowych. Z biegiem czasu firma zaczęła przekształcać się i na początku lat 90-tych do gamy swoich usług dodała obróbkę mechaniczną podzespołów silnikowych. W dniu dzisiejszym jest to zakład wyspecjalizowany tylko i wyłącznie w mechanicznej obróbce podzespołów silnikowych spalinowych takich jak: wały korbowe, bloki cylindrowe, korbowody, głowice oraz turbosprężarki do wszystkich typów silników spalinowych. Wszystkie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie dzięki użyciu nowoczesnych technologi oraz maszyn takich renomowanych firm jak: Schenck Niemcy, AMC-Schou Dania, SUNNEN USA, VERECO Włochy, WMW Niemcy, JOTES Polska.
Dzięki tak rozbudowanemu parkowi maszynowemu jak i dobrze wyszkolonej załodze posiadającej wieloletnie doświadczenie, usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Starając się nieustannie kontrolować i podnosić jakość wykonywanych przez nas usług w roku 2004 wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami usługowymi, stacjami napraw, firmami przewozowymi ale przede wszystkim z klientami indywidualnymi. Naprawiamy zarówno silniki do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów jak również sprzętu budowlanego czy rolniczego. Przed dwoma laty poszerzyliśmy naszą ofertę również o silniki do motocykli turystycznych, wyczynowych oraz zabytkowych.

Janowice 52
21-007 Mełgiew
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 081 759 51 81
Dodano: 2011-05-24 14:17:43    Odsłon: 117
Powered by Sigsiu.NET