roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Witajcie w kąciku "Zrób to sam" Drukuj
Dodany przez kasjopea   
poniedziałek, 23 maja 2011 14:32

Kącik "Zrób to sam" jest skierowany do wszystkich użytkowników naszej strony oraz forum, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat swoich aut, a także, może dzięki treściom tu zawartym, mieć niewątpliwą satysfakcję z samodzielnej naprawy drobnych (lub grubszych) usterek, przy okazji zaoszczędzając często niemałe kwoty pieniężne.

Wszystkie artykuły o treści technicznej, tutoriale z wykonanych przez użytkowników forum napraw oraz porady z faq technicznego zostały podzielone wg kategorii jakie najczęściej się pojawiały. Jeśli jakiegoś modelu auta zabrakło w menu, to po prostu w naszych zasobach nie było porad na jego temat. Co oczywiście może się zmienić, jeśli zechcecie nadal dzielić się z nami relacjami z wykonywanych przez siebie napraw lub modernizacji swoich czterech kółek.

Po wejściu w odpowiednią kategorię zobaczycie zestaw linków, które z kolei poprowadzą Was  do interesującego Was artykułu lub porady w technicznym faq.

Mamy nadzieję, że ten sposób prezentacji treści technicznych zawartych na stronie będzie dla Was bardziej czytelny i intuicyjny, niż to było dotychczas. Oczywiście wszelkie uwagi i propozycje są jak zawsze mile widziane.

 

Życzymy miłej lektury.