roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

BTCC - kwalifikacje i wyniki w Donington Park (22-23.09.2001) Drukuj Udostępnij na swojej tablicy!
Dodany przez Tomi   
środa, 12 grudnia 2001 18:21

W tabelach zobaczyć można pełne zestawienie wyników z wyścigu kwalifikacyjnego i właściwego...

Donington Park 22-23.09.2001

Galeria zdjęć

Kwalifikacje - Sprint
1. 5 Jason Plato GBR Vauxhall Astra Coupe T 1m 41.456s
2. 27 Phil Bennett GBR Vauxhall Astra Coupe T 1m 41.496s
3. 4 Yvan Muller FRA Vauxhall Astra Coupe T 1m 41.541s
4. 9 James Thompson GBR Vauxhall Astra Coupe T 1m 41.624s
5. 44 Steve Soper GBR Peugeot 406 Coupe T 1m 42.393s
6. 2 Anthony Reid GBR MG ZS T 1m 42.463s
7. 20 Warren Hughes GBR MG ZS T 1m 42.513s
8. 22 Dan Eaves GBR Peugeot 406 Coupe T 1m 42.900s
9. 14 Tom Ferrier GBR Alfa Romeo 147 T 1m 43.079s
10. 42 Thomas Erdos BRA Lexus IS200 T 1m 43.488s
11. 16 Tim Harvey GBR Alfa Romeo 147 T 1m 43.903s
12. 60 Simon Harrison GBR Peugeot 306 P 1m 46.939s
13. 99 Simon Graves GBR Honda Accord P 1m 46.954s
14. 77 Tom Boardman GBR Peugeot 306 P 1m 47.252s
15. 64 Gavin Pyper GBR Alfa Romeo 156 P 1m 47.307s
16. 98 Mat Jackson GBR Ford Focus P 1m 47.412s
17. 88 James Kaye GBR Honda Accord P 1m 47.461s
18. 50 Roger Moen NOR Peugeot 306 P 1m 47.590s
19. 58 Paul O'Neill GBR Peugeot 306 P 1m 47.733s
20. 94 Gareth Howell GBR Ford Focus P 1m 48.194s
21. 65 Colin Blair GBR Alfa Romeo 156 P 1m 48.931s
22. 96 Rick Kraemer GBR Ford Focus P 1m 50.278s
23. 59 Annie Templeton GBR Peugeot 306 P 1m 51.498s
24. 54 Nick Beaumont GBR Honda Integra R P 1m 52.869s
25. 70 Dave Allan GBR Honda Accord P 1m 53.630s
26. 62 Robert Collard GBR Renault Clio P 1m 56.066s
Kwalifikacje - Wyścig Główny
1. 5 Jason Plato GBR Vauxhall Astra Coupe T 1m 41.537s
2. 4 Yvan Muller FRA Vauxhall Astra Coupe T 1m 41.613s
3. 27 Phil Bennett GBR Vauxhall Astra Coupe T 1m 41.701s
4. 9 James Thompson GBR Vauxhall Astra Coupe T 1m 41.752s
5. 44 Steve Soper GBR Peugeot 406 Coupe T 1m 42.156s
6. 20 Warren Hughes GBR MG ZS T 1m 42.444s
7. 2 Anthony Reid GBR MG ZS T 1m 42.530s
8. 22 Dan Eaves GBR Peugeot 406 Coupe T 1m 42.587s
9. 14 Tom Ferrier GBR Alfa Romeo 147 T 1m 43.226s
10. 42 Thomas Erdos BRA Lexus IS200 T 1m 43.467s
11. 16 Tim Harvey GBR Alfa Romeo 147 T 1m 43.663s
12. 60 Simon Harrison GBR Peugeot 306 P 1m 46.939s
13. 99 Simon Graves GBR Honda Accord P 1m 46.954s
14. 77 Tom Boardman GBR Peugeot 306 P 1m 47.252s
15. 64 Gavin Pyper GBR Alfa Romeo 156 P 1m 47.307s
16. 98 Mat Jackson GBR Ford Focus P 1m 47.412s
17. 88 James Kaye GBR Honda Accord P 1m 47.461s
18. 50 Roger Moen NOR Peugeot 306 P 1m 47.590s
19. 58 Paul O'Neill GBR Peugeot 306 P 1m 47.733s
20. 94 Gareth Howell GBR Ford Focus P 1m 48.194s
21. 65 Colin Blair GBR Alfa Romeo 156 P 1m 48.931s
22. 96 Rick Kraemer GBR Ford Focus P 1m 50.278s
23. 59 Annie Templeton GBR Peugeot 306 P 1m 51.498s
24. 54 Nick Beaumont GBR Honda Integra R P 1m 52.869s
25. 70 Dave Allan GBR Honda Accord P 1m 53.630s
26. 62 Robert Collard GBR Renault Clio P 1m 56.066s
Wyniki - Wyścig Główny
1. 4 Yvan Muller FRA Vauxhall Astra Coupe T 1godz. 07m 33.634s
2. 9 James Thompson GBR Vauxhall Astra Coupe T 1godz. 07m 34.280s
3. 5 Jason Plato GBR Vauxhall Astra Coupe T 1godz. 07m 40.052s
4. 42 Thomas Erdos BRA Lexus IS200 T 1godz. 07m 43.969s
5. 22 Dan Eaves GBR Peugeot 406 Coupe T 1godz. 07m 49.689s
6. 50 Roger Moen NOR Peugeot 306 P 1godz. 08m 07.715s
7. 60 Simon Harrison GBR Peugeot 306 P 1godz. 08m 09.562s
8. 20 Warren Hughes GBR MG ZS T 1godz. 08m 10.308s
9. 98 Mat Jackson GBR Ford Focus P 1godz. 08m 12.291s
10. 65 Colin Blair GBR Alfa Romeo 156 P 1godz. 08m 20.263s
11. 54 Nick Beaumont GBR Honda Integra R P 1godz. 08m 28.289s
12. 77 Tom Boardman GBR Peugeot 306 P 1godz. 09m 28.058s
13. Nick James GBR Honda Integra R P 31 okr.
14 88 James Kaye GBR Honda Accord P 31 okr.
15. 96 Rick Kraemer GBR Ford Focus P 30 okr.
Niesklasyfikowani
- 2 Anthony Reid GBR MG ZS T 30 okr.
- 27 Phill Bennett GBR Vauxhall Astra Coupe T 30 okr.
- 14 Tom Ferrier GBR Alfa Romeo 147 T 28 okr.
- 70 Dave Allan GBR Honda Accord P 22 okr.
- 44 Steve Soper GBR Peugeot 406 Coupe T 21 okr.
- 55 John B-and-Q GBR Honda Integra R P 18 okr.
- 59 Annie Templeton GBR Peugeot 306 P 18 okr.
- 99 Simon Graves GBR Honda Accord P 10 okr.
- 94 Gareth Howell GBR Ford Focus P 9 okr.
- 64 Gavin Pyper GBR Alfa Romeo 156 P 8 okr.
- 16 Tim Harvey GBR Alfa Romeo 147 T 3 okr.
- 58 Paul O'Neill GBR Peugeot 306 P -
Wyniki - Sprint (15 okr.)
1. 99 Simon Graves GBR Honda Accord P 27m 17.117s
2. 50 Roger Moen NOR Peugeot 306 P 27m 19.263s
3. 88 James Kaye GBR Honda Accord P 27m 22.514s
4. 27 Phil Bennett GBR Vauxhall Astra Coupe T 27m 23.206s
5. 5 Jason Plato GBR Vauxhall Astra Coupe T 27m 26.820s
6. 4 Yvan Muller FRA Vauxhall Astra Coupe T 27m 29.492s
7. 94 Gareth Howell GBR Ford Focus P 27m 32.808s
8. 58 Paul O'Neill GBR Peugeot 306 P 27m 34.382s
9. 64 Gavin Pyper GBR Alfa Romeo 156 P 27m 38.038s
10. 2 Anthony Reid GBR MG ZS T 27m 39.089s
11. 20 Warren Hughes GBR MG ZS T 27m 50.049s
12. 14 Tom Ferrier GBR Alfa Romeo 147 T 27m 53.042s
13. 16 Tim Harvey GBR Alfa Romeo 147 T 28m 05.005s
14 42 Thomas Erdos BRA Lexus IS200 T 28m 07.624s
15. 96 Rick Kraemer GBR Ford Focus P 28m 14.016s
16. 77 Tom Boardman GBR Peugeot 306 P 28m 14.268s
17. 65 Colin Blair GBR Alfa Romeo 156 P 28m 32.548s
18. 59 Annie Templeton GBR Peugeot 306 P 14 okr.
19. 70 Dave Allan GBR Honda Accord P 14 okr.
20. 44 Steve Soper GBR Peugeot 406 Coupe T 13 okr.
Niesklasyfikowani
- Nick James GBR Honda Integra R P 12 okr.
- 9 James Thompson GBR Vauxhall Astra Coupe T 8 okr.
- 54 Nick Beaumont GBR Honda Integra R P 8 okr.
- 55 John B-and-Q GBR Honda Integra R P 8 okr.
- 60 Simon Harrison GBR Peugeot 306 P 6 okr.
- 22 Dan Eaves GBR Peugeot 406 Coupe T 2 okr.
- 98 Mat Jackson GBR Ford Focus P 1 okr.