roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

XI Zlot Klubu Roverki.pl 22-24.06.2007 Drukuj
Dodany przez wismar   
poniedziałek, 21 maja 2007 21:57

Najważniejsze spotkanie klubowe tego roku - nie przegap!

Tym razem zapraszamy w gościnne okolice Zalewu Zegrzyńskiego, do Jachranki... i na tym podobieństwa do jednego z poprzednich zlotów się kończą. Rzeczywiście, bazą będzie Ośrodek Szkoleniowy Centrali PKP w Jachrance (http://www.jachranka.pl) gdzie będziemy oczekiwali na gości zlotowych od piątkowego popołudnia. Tego wieczoru nie powinniśmy przesadzać z integracją i rozgrzewaniem, gdyż następnego dnia czeka nas trochę roboty - zgodnie z ustaleniami ostatniego Walnego, przygotowaliśmy rajd - drogami centralnego Mazowsza i nie tylko... tzn nie tylko drogami, gdyż jednym z jego elementów będą próby sportowe realizowane na pasie lotniska w Modlinie (http://lotnisko.nowydwormaz.pl/). Formuła rajdu będzie luźno oparta na regulaminie PZMot i zbliżona do organizowanych już od trzech lat kolejnych rajdów BGC - kto był, ten wie, kto nie był, niech zaufa, że jest to okazja do dobrej zabawy i doznania nie tylko sportowych wrażeń. Rajd potrwa ładne kilka godzin (przewidujemy catering w postaci "paczek z prowiantem"), a następnie, już spokojnie będziemy mogli przystąpić do dekoracji zwycięzców, omówienia spraw klubowych (w szczególności wybierzemy nowy Zarząd) i kolacji ? grilla, już na miejscu, w ośrodku.
Nazajutrz, posileni pożywnym śniadaniem będziemy mogli spokojnie odbyć ostatnie rozmowy z uczestnikami zlotu i spokojnie opuścić hotel. A potem już... do domu.


Garść uwag porządkowych:


Oczywiście obowiązkowe jest posiadanie ważnego przeglądu rejestracyjnego oraz ubezpieczenia OC i NW, jak też prawa jazdy przez kierowcę na całej trasie (w tym także na pasie lotniska).
Zgodnie z oświadczeniem złożonym przez każdego zawodnika na karcie zgłoszenia udział w imprezie realizuje on na własną odpowiedzialność.


Wynegocjowaliśmy spore zniżki, jak również ze środków klubowych pokrywamy koszty organizacji, infrastruktury i jednego posiłku, jednakże za hotel i pozostałe wyżywienie trzeba będzie zapłacić. Ponieważ standard jest o dwie klasy wyższy niż poprzednio w Radomiu, koszt też jest nieco wyższy. Należy się spodziewać, ze koszt noclegu wyniesie od ok. 50 zł za osobę za noc (pokoje jedno i dwuosobowe - studia z pełnym węzłem sanitarnym, TV Sat, internet, balkony, szafy wnękowe). Kolacja/śniadanie to będzie wydatek rzędu 10 zł, grill/impreza - ok. 30. Szczegóły na formularzu zgłoszeniowym, który się pojawi za 2-3 dni, przy pomocy którego też będziemy zamawiać klubowe koszulki. Można będzie za pomocą tego formularza zamawiać koszulki także nie planując wyjazdu na rajd. Tradycyjnie, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i zdarzające się przypadki "dezercji" w ostatniej chwili, będziemy oczekiwać wpłat zaliczek (50% od kwoty wyliczonej w formularzu, nie dotyczy koszulek - tu potrzebna będzie wpłata całości).
Za Modlin, organizację rajdu, catering na drodze rajdu, salę konferencyjną, poligrafię i "dekoracje" dla zwycięzców płaci Klub.


A wiec do zobaczenia w Jachrance!
Na zlot możesz zapisać się tutaj.

Program XI zlotu Klubu ROVERki.pl:

Piątek 22.06

Do 19:00 Przyjazd, rejestracja w hotelu, zajmowanie pokoi
19:00 - kolacja, "lekka" integracja

Sobota 23.06

Do 9:00 - śniadanie
9:30-9:45 - rejestracja uczestników którzy nie zdążyli w piątek
9:45-10:00 - odprawa przed I Rajdem Klubu Roverki.pl
10:00 - startuje pierwszy zawodnik (posiłek w czasie rajdu w postaci pakietów wręczanych załogom na starcie)
około 13:00 - spodziewany przyjazd pierwszego zawodnika na lotnisko w Modlinie
13:00-16:00 - próby sportowe na lotnisku powrót do hotelu do ok. 17:30
18:00 Walne zebranie - w programie sprawozdanie z działalności Zarządu, zakończenie kadencji Zarządu, pożegnanie obecnego Prezesa z Klubem, wybór nowego Zarządu, wolne wnioski, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, kolacja - grill

Niedziela 24.06

Do 10:00 - śniadanie
Do 12:00 - opuszczamy hotel.