roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Relacja z Summer Cars Party Drukuj
Dodany przez Ewelina   
piątek, 24 października 2014 09:38

Pierwszy weekend września dla ROVERki.pl rozpoczął się jedną z największych imprez motoryzacyjnych na Śląsku. Summer Cars Party, bo właśnie o tym tu mowa odbyło się w dniach  6-7.09.2014r na lotnisku Muchowiec w Katowicach.

Początek przygody to tradycyjne spotkanie na pobliskim parkingu, po to by w strefę klubową na SCP wjechać kolumną. W tym roku Roverki.pl reprezentowane były przez 9 aut. Za ich kierownicami zasiadali: siemion_, dzieju, major, Pazdzioch, Viking6, Harry, NoPe, Ciufa i bebechu. Przejazdem zawitał MatiNitro oraz były już użytkownik Rovera, znany w klubie Gacor.

W przeciągu dwóch dni mieliśmy okazję zobaczyć pokazy Stunt i Drift oraz pokazy pojazdów bojowych i kaskaderskie. Ci, którzy chcieli sprawdzić swoje auto i umiejętności mieli okazję wziąć udział w wyścigu na ¼ mili. Niestety w tym roku nikt z „naszych” nie stanął do boju. Może za rok…

Impreza stworzyła dla Nas również okazję na poznanie Jerzego Mazura – uczestnika rajdu Paryż-Dakar w 1988r oraz Karoliny Pilarczyk – jedynej licencjonowanej drifterki w Polsce.

SCP to czas nie tylko na podziwianie projektów motoryzacyjnych, ale także na integrację, wspólną zabawę przy grillu oraz... na spełnianie marzeń. Ciufa, który od zawsze chciał zasiąść za kierownicą prawdziwej ciężarówki miał teraz ku temu okazję. Wspólne żarty i wygłupy to nieodłączna część spotkań użytkowników ROVERki.pl, dlatego też bardzo szybko przyjęło się zasłyszane od przechodniów, że siemion_ ma „taką nowszą i usportowioną wersję Rovera 75”.

Kolejne Summer Cars Party dopiero za rok. Czekamy z niecierpliwością.

Więcej zdjęć udostępniono na forum: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=95578&postdays=0&postorder=asc&start=40