roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Zamieńcie ROVERy na renifery IV Drukuj
Dodany przez kasjopea   
poniedziałek, 08 grudnia 2014 22:52

Piękne Mikołajki i Przystojni Mikołajowie,

już po raz czwarty zapraszamy Was do udziału w klubowej zbiórce pieniędzy na szczytny cel. Znów chcemy otworzyć serca i portfele dla potrzebujących.


W zeszłym roku pomogliśmy Jasiowi z Głogowa, za którego cały czas trzymamy kciuki w jego walce o sprawność oraz wzięliśmy udział w akcji włocławskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej pod tytułem: „Pielucha dla Malucha”. Łącznie udało nam się uzbierać 1600 złotych. Czy w tym roku przebijemy tę kwotę? Liczę, że tak :).

W ubiegłych latach wyszukiwaliśmy jakiegoś malucha, któremu moglibyśmy pomóc, bądź dom dziecka, którego namiary gdzieś tam przypadkiem wpadły nam w ręce. W tym roku los zadecydował za nas. Mianowicie podczas corocznego pobytu naszej reprezentacji na Święcie Karpia w Zatorze, mieliśmy okazję poznać grupkę dzieciaków z Domu Dziecka w Oświęcimiu. Zwykłe dzieciaki, takie jak moje, czy też Wasze. Czasem wesołe, uśmiechnięte, czasem smutne, zapłakane. Ze swoimi radościami, smutkami, marzeniami. Tyle, że od moich, czy też Waszych dzieci różni je to, że one nie mają mamy lub taty, którzy ukoją te smutki, podzielą z nimi radości, ucałują, zadbają, uczynią ten świat przychylniejszym.

Dlatego nasza decyzja nie mogła być inna i w tym roku zachęcamy Was do otworzenia serc dla tych właśnie dzieciaków. Jak zawsze przypominamy o tym, że każda złotówka się liczy, a ten piątak, który został po zakupach w kieszeni, w połączeniu z moją piątką i kilku innych osób ma już swoją siłę. Naprawdę zachęcam Was do wpłacania nawet najdrobniejszych kwot. Radość, którą dzięki nim sprawimy dzieciom nie ma żadnej ceny, a każdy z nas na pewno odnajdzie szczęście w byciu Świętym Mikołajem.


Aby włączyć się do akcji, wystarczy do 27 grudnia 2014 roku wpłacić pieniądze na konto:

16 2490 1044 0000 4200 5311 6845

Monika Putz

Al. Chopina 25/38

87-800 Włocławek

z dopiskiem w tytule przelewu: To ja, Święty Mikołaj


Dzieci liczą na nas :).

Z pozdrowieniami

Zarząd