roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Krakowski mega-spot Drukuj
Dodany przez Yennefer   
sobota, 31 stycznia 2015 21:41

 

Spoty lokalne – niegdyś tak popularne spotkania Roverkowiczów z danego miasta, regionu. By się poznać, wymienić doświadczenia, zrealizować jakiś ciekawy projekt. Wielokrotnie na gruncie tych spotkań rodziły się przyjaźnie. Przez długi czas patrzyliśmy z pewną zazdrością na warszawskie Bemowo, będące do tej pory swoistą spotową stolicą. Każdego niedzielnego wieczora gościło tam przynajmniej kilkanaście roverów i MG. Niestety, te czasy też już minęły...

 

Tymczasem w Krakowie... Tuners i Viking6 postanowili zreaktywować stary, dobry spotowski zwyczaj. Dzięki ich staraniom Kraków zyskał nowe, rewelacyjne miejsce spotkań miłośników marki – HOTEL IBIS KRAKÓW CENTRUM przy ul. Władysława Syrokomli 2. Premierowy spot odbył się 11 stycznia. Uczestniczyło w nim łącznie 26 osób, także spoza Krakowa. Zacisze hotelowej restauracji sprzyjało rozmowom i klubowej integracji. Tak duże zainteresowanie świadczy o jednym – spoty lokalne są potrzebne! Być może w trochę innej formie niż dotychczas, ale ludzie chcą się spotykać, poznawać. Potrzebny jest tylko ktoś, kto rozbudzi te chęci i zarazi pozytywną energią.

Wspaniale było zobaczyć tą energię i zaangażowanie u Tunersa i Vikinga6. Dziękujemy Wam i gratulujemy! Mamy nadzieję, że to dobry początek i reszta roverkowej Polski weźmie przykład z Krakowa.

Specjalne podziękowania i moc serdeczności kierujemy na ręce Dyrektor Hotelu Ibis Kraków Centrum – Pani Katarzyny Gudalewicz.