roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Zmieńcie rovery na renifery... po raz 5! Drukuj
Dodany przez Małgorzata Lendzion-Polewacz   
poniedziałek, 14 grudnia 2015 22:33

Kochani,

powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, okres obdarowywania się nie tylko prezentami, ale także miłością, serdecznością i nadzieją. Czas więc, aby nasze roverkowe renifery wyruszyły w Polskę, by już po raz 5 przywieźć Wasze dobro i wiarę w lepszą przyszłość komuś, kto tego bardzo potrzebuje.

Tym razem nasze renifery mają bardzo konkretne zadanie - muszą przywieźć 1000zł, którą to sumę przeznaczymy na index w Akademii Przyszłości dla 11-letniego Adriana pragnącego zostać mechanikiem. Czym jest projekt Akademia Przyszłości? To program, dzięki któremu konkretnie wybrane przez nas dziecko pochodzące z niezamożnej rodziny, nie radzące sobie ze szkolnymi trudnościami, ma szansę uwierzyć w siebie i wykonać pierwsze kroki ku swojej lepszej przyszłości. W ramach indexu Akademii Przyszłości Adrian otrzyma pomoc, jakiej najbardziej potrzebuje - zarówno materialną, jak i emocjonalną, by móc rozwijać się, jak jego rówieśnicy. Zostanie mu przydzielony tutor, czyli osoba, która będzie wraz z nim pracować, wyznaczać zadania, przezwyciężać trudności w nauce i zapewniać atrakcje uzupełniające prawidłowy rozwój dziecka. Pomóżmy uwierzyć Adrianowi, że jest dobrym, wartościowym dzieckiem, które ma szansę właściwie pokierować swoim życiem. Pozwólmy mu poczuć, że nie jest sam, że ktoś w niego wierzy.

Na ufundowanie indexu Akademii Przyszłości mamy 21 dni. Nie zwlekajcie więc, tylko łapcie renifera!

Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o projekcie zapraszamy do odwiedzenia strony: https://akademiaprzyszlosci.org.pl/

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Mariusz Świętochowski

nr rachunku bankowego: 30 1090 2398 0000 0001 2156 1576 BZ WBK

z dopiskiem w tytule przelewu: To ja, Święty Mikołaj