roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Nowy ROVER 45 Drukuj
Dodany przez wwozn   
wtorek, 06 kwietnia 2004 01:56

Kolejny facelifting poczciwej 400 przed nami. 20 maja zostanie opublikowana pełna specyfikacja i zdjęcia, w maju premiera.

Niestety, kiedy zobaczymy całkiem nowy model który zastąpi 45 nie wiadomo. Tą jednak bardzo udaną konstrukcję poddano kolejnej modernizacji wprowadzając m.in.:

- dystyngowany styl nadwozia z charakterystycznymi lampami i grillem
- nowe, wysokiej jakości wnętrze wraz z nową dźwignią zmiany biegów i deską rozdzielczą
- zwiększenie wygody dzięki nowym elementom konstrukcyjnym oraz elementom podnoszącym komfort.

Do rzeczy. Nowe "życie" dla 45 to po prostu implementacja znanej wizji marki promowanej w ostatniej 75tce. Zaprojektowano nowy przedni zderzak, nowe reflektory i grill. Istotne zmiany przeprowadzono także z tyłu projektując nowy zderzak i styl bagażnika. Dodatkiem są nowe 16" obręcze z lekkich stopów, delikatny tylny spojler w standardzie i promowane od jakiegoś czasu uproszczone logo marki ROVER. W kolorze nadwozia będą teraz lakierowane również listwy drzwiowe i progi.

Duże zmiany przeprowadzono wewnątrz, modernizując mało atrakcyjne i często krytykowane wnętrze. Przeprojektowano konsolę centralną, deskę rozdzielczą, fotele, wymieniono dźwignię zmiany biegów i wprowadzono nową tapicerkę w kilku kolorach z nowymi wersjami wykończenia: Burr Walnut, Light Oak lub Black Oak.

Nowa 45tka jest mieszanką czystego, świeżego stylu z doskonałą wykwintnością i poręcznością oraz najwyższymi standardami w swojej klasie.

Po raz pierwszy Rover 45 zostanie pokazany 27 maja 2004 na targach Motor Show Live w Birmingham, również w maju trafi do pierwszych klientów.

Na podstawie informacji prasowej MG ROVER przygotował wwozn