roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Opis modelu MG3 Drukuj
Dodany przez kasjopea   
poniedziałek, 18 lipca 2011 21:27

MG3 - miejski samochód Chińskiej firmy NAC, charakteryzuje się optymalnymi wymiarami jak na tę klasę - 3999 x 1728 x 1517 mm przy rozstawie osi 2 520 mm i bagażnikiem o pojemności 256 litrów, z możliwością powiększenia, po rozłożeniu tylnej kanapy do 938 litrów (jednakże przy rozłożonej tylnej kanapie nie powstaje płaska płaszczyzna, co jest w pewnym sensie wadą pojazdu).


Chińska firma zadbała jednak o to, aby jak na współczesny samochód przystało, model ten posiadał odpowiednie wyposażenie, co miałoby skusić potencjalnego klienta do zakupu auta. Wielką pomysłowością koncern wykazał się oferując możliwość podłączenia iPoda, ponieważ reszta wyposażenia MG3, taka jak elektryczne szyby i lusterka, radio CD, MP3, klimatyzacja, tempomat, czujniki parkowania,  jest nieodłącznym elementem każdego auta w tej klasie. Model posiada także w wyposażeniu seryjnym 15 calowe felgi aluminiowe, nawigację GPS, czujnik parkowania, funkcję multi kierownicy, co daje pozytywny obraz całości auta.


Jak wiadomo małe auto nie daje poczucia bezpieczeństwa, a model MG3 jak na razie nie został poddany próbie testów C-NCAP. Egzemplarz ten oferowany jest jedynie z funkcją ABS z hamulcami bębnowymi na tylnych kołach oraz z dwiema poduszkami powietrznymi.


Auto będzie dostępne w następujących kolorach: żółty, czarny, czerwony, niebieski, szary, złoty, srebrny i biały.

MG3 ma być przede wszystkim konkurentem dla aut takich jak Suzuki Swift, Daihatsu Xenia czy Nissan Livinia.

 

Przygotował: Przemas83
W oparciu o: http://www.austinmemories.com/page77/page77.html