roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Opis MG7 Drukuj
Dodany przez kasjopea   
sobota, 09 lipca 2011 22:11

Jak to już bywa w chwili pierwszego zjazdu z linii montażowej, również w przypadku modelu MG7, pierwszymi pytaniami jakie kłębiły się w głowach fanów i innych ludzi zainteresowanych tym autem, były pytania o to jakie będą jego osiągi, czym będzie się wyróżniał. Na początek, to co widać na pierwszy rzut oka, czyli nadwozie i linia auta. Jak już wiemy auto powstało na bazie Rovera 75 i MG ZT. Nowe dziecko NAC jak na sportowy typ charakteryzuje się wielkim przednim grillem, światłami przednimi, które są od siebie oddzielone, czyli mamy cztery osobne reflektory, jedyna znaczącą zmianą jest zastosowanie tylnych lamp LED, co powoduje, że tył auta staje się bardziej wyraźny i nowoczesny. Linia tylna auta została bardziej zaokrąglona, ponieważ firma starała się zachować w modelu tzw. brytyjską przyzwoitość i duszę auta. W modelu tym w seryjnej produkcji znajdują się typowe jak dla sportowego auta opony o profilu 215\55 R16 na firmowych aluminiowych felgach.


Natomiast zaglądając do środka MG7 nie widzimy większych zmian. Wprowadzono drobne modyfikacje, między innymi NAC postanowił poświęcić więcej miejsca na elementy drewniane. Nawet oświetlenie zegarów jest pomarańczowe dla zachowania dawnej tradycji MG-Rover.


Auto oprócz podstawowych opcji wyposażenia, posiada wbudowany system LCD - navigation, kamery i czujnik cofania oraz elektryczny szyberdach i klimatyzację.

 

Opracował: Przemas83
W oparciu o: http://www.freewebs.com/roewe/roewe750reviews.htm